Szukała miłości w show TVN. Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, czym się teraz zajmuje

Marta Podbioł nie znalazła w programie TVN miłości, ale zyskała grono fanów. Ostatnio odpowiedziała na ich pytania
Marta Podbioł nie znalazła w programie TVN miłości, ale zyskała grono fanów. Ostatnio odpowiedziała na ich pytania
Źródło zdjęć: © kadr z Player

17.03.2024 18:40, aktual.: 17.03.2024 20:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Podbioł znana z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała niedawno w sieci na pytania fanów. Co słychać u uczestniczki ósmej edycji telewizyjnego eksperymentu TVN?

Marta Podbioł w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wystąpiła w 2022 roku. Niestety z dobranym jej przez ekspertów mężem, Maciejem, tworzyli raczej wybuchową mieszankę. Marta nie przypadła wybrankowi do gustu, zwłaszcza pod względem wyglądu, czego ten zresztą nie ukrywał.

Kobiecie, wychowującej na co dzień paroletniego synka, nie spodobały się zaś stawiane jej przez partnera wymogi. Między małżonkami dość szybko doszło do spięć. Nawet w finale nie potrafili mówić o sobie bez emocji, rozstając się w fatalnej atmosferze.

Od tamtej pory Maciej ułożył sobie życie u boku znajomej, która "wcześniej nie dawała mu szans". Co zaś słychać u Marty?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co słychać u Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

W ostatnich miesiącach aktywność uczestniczki popularnego programu TVN w mediach społecznościowych zdecydowanie zmalała. W połowie marca Marta urządziła jednak dla fanów sesję pytań i odpowiedzi (tzw. Q&A) na swoim Instastories, zaspakajając co nieco ich ciekawość.

Uczestniczka ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapewniła internautów, że zarówno ona, jak i jej 4-letni syn, mają się dobrze.

"Wszystko idzie powoli do przodu. Żyjemy sobie spokojnie i z uśmiechem" - napisała, zdradzając, że w ostatnim czasie skupia się przede wszystkim na pracy.

Czym zajmuje się Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Marta, która jest absolwentką filologii angielskiej, od jakiegoś czasu pracuje w branży online. Tak, to czym zajmuje się na co dzień, wyjaśniła jednej z internautek.

"Odpowiadam za dodawanie gier na stronie, pozycjonowanie ich i pisanie artykułów, trochę tego jest. [...] Cały czas w branży kasyna online" - napisała.

Uczestniczka ślubnego eksperymentu przyznała, że ma "bardzo wymagające stanowisko, wymagające skupienia". Mimo to zdaje się lubić swoją pracę, w której wciąż się rozwija i co ważne, którą może wykonywać zdalnie, z domu.

Marta Podbioł odpowiedziała na pytania fanów
Marta Podbioł odpowiedziała na pytania fanów© Instagram

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o hejcie

Internauci wyrażali też pod adresem Marty słowa uznania, wspominając o tym, że za sprawą udziału w programie często musiała mierzyć się z hejtem. Jak stwierdziła uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ona "już o tym nie myśli za często".

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także