Marta z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Nie poznacie jej

Marta z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę
Marta z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę
Źródło zdjęć: © Kadr z programu "Rolnik szuka żony"

22.12.2020 13:59, aktual.: 02.03.2022 23:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Paszkin z 7. edycji "Rolnik szuka żony" postanowiła zaszaleć i zmieniła swoją fryzurę. Nie zdecydowała się jednak ani na drastyczne cięcie, ani na nowy kolor. Wybranka Pawła postawiła na grzywkę. W nowym wcieleniu możecie jej nie poznać!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, ku uciesze widzów "Rolnik szuka żony", przetrwali próbę czasu i wciąż są razem. Warto dodać, że jako jedyna para wśród uczestników 7. edycji zdecydowała się kontynuować zawartą przed kamerami znajomość. Pozostali bohaterowie nie dotrwali w swoich związkach nawet do finałowego odcinka. To oznacza, że uwaga fanów skupiona jest wyłącznie na Marcie i Pawle. Każde opublikowane przez zakochanych zdjęcie na Instagramie zdobywa tysiące polubień i setki komentarzy.

Ostatnio dziewczyna rolnika pokazała w sieci zdjęcie, które rozczuliło wielu internautów. Na fotografii widać uśmiechniętego Pawła, który niesie na barana córkę Marty z poprzedniego związku. "Moje ukochane zdjęcie z całego szalonego 2020. Ta mała pani to cały mój świat, a pana przedstawiać nie muszę...❤️" - podpisała fotkę.

Prawdziwa gratka dla fanów czekała jednak na InstaStory. Okazało się, że Paszkin na koniec roku przeszła metamorfozę. Pożegnała fryzurę, którą wszyscy pamiętamy z programu i zafundowała sobie gęstą grzywkę. W nowym wydaniu jest nie do poznania! Zgadzacie się? Jak wam się podoba?

Marta z "Rolnik szuka żony" zaprezentowała nową fryzurę na InstaStory
Marta z "Rolnik szuka żony" zaprezentowała nową fryzurę na InstaStory© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także