Marta Paszkin dwa tygodnie po porodzie. Fani komplementują jej wygląd

Marta Paszkin dwa tygodnie temu po raz drugi została mamą. Jak twierdzą fani, wygląda kwitnąco
Marta Paszkin dwa tygodnie temu po raz drugi została mamą. Jak twierdzą fani, wygląda kwitnąco
Źródło zdjęć: © Instagram

03.07.2022 21:38, aktual.: 04.07.2022 06:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny niedawno zostali rodzicami. W towarzystwie córki i małego Adasia wybrali się na niedzielny spacer, który odnotowali na Instagramie. Fani zasypali świeżo upieczoną mamę komplementami.

O tym, by powtórzyć ich losy, z pewnością marzą uczestnicy każdej kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedna z wielu par, które skutecznie połączył format TVP. Uczestnicy siódmej edycji w drugiej połowie czerwca po raz pierwszy wspólnie zostali rodzicami. Na świat przyszedł Adam, który dołączył do swojej starszej, przyrodniej siostry, Stefanii.

Szczęśliwą nowiną podzielił się na Instagramie dumny tata, który już kilka dni później spędził swój pierwszy w życiu Dzień Ojca w towarzystwie synka i żony. Jak wyznała fanom Marta Paszkin, chłopiec przyszedł na świat siłami natury i zarówno ona, jak i chłopiec, mają się dobrze.

Zaledwie dwutygodniowy malec już miał okazję poznać słynne "krowy baśki", a teraz nadszedł czas na najbliższą okolicę. Jak napisała niedawno Marta Paszkin, ze zrozumiałych przyczyn nie mają zaplanowanych żadnych w tym roku dalekich wycieczek, ale narodziny Adasia i tak sprawiły, że to będą "wyjątkowe wakacje".

W niedzielę świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego spaceru po Zgorzelcu. Rodzinka farmera odwiedziła m.in. słynny most graniczny łączący Zgorzelec z Görlitz. To tam zrobiono zdjęcie, na którym Marta Paszkin pozuje z wózkiem w towarzystwie córki, ubrana w krótką, letnią sukienkę. Na ten widok fani błyskawicznie obsypali ją komplementami. Jak zgodnie twierdzą, wybranka rolnika, dwa tygodnie po porodzie, wygląda kwitnąco.

"Ale pięknie wyglądasz", "Pani wygląda śliczne", "Wygląda pani pięknie, dziewczęco" - powtarzają się w komentarzach zachwyceni fani.

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co, jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także