RozrywkaMarta Manowska wróciła do ukochanego. Związek był wystawiony na próbę

Marta Manowska wróciła do ukochanego. Związek był wystawiony na próbę

Marta Manowska
Marta Manowska
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | Niemiec

14.10.2021 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska to jedna z najlepszych swatek w show-biznesie. Pomaga bohaterom swoich programów znaleźć szczęście w miłości i niejednokrotnie się to udaje! Jak bumerang powracają jednak pytania o jej życie uczuciowe. A to, wbrew plotkom, jest stabilne.

Marta Manowska przez lata prowadzenia dwóch popularnych programów: "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" udowodniła, że jak nikt rozumie rozterki i tęsknoty ludzi poszukujących swoich drugich polówek. Podchodzi do swoich bohaterów zawsze z wielką empatią i wyrozumiałością, nigdy nie ocenia ich zachowań czy wyborów, choć nieraz skłania ich do głębszych refleksji.

Dzięki obu programom zapewniła sobie ogromną, nie mijającą z czasem popularność. Ta jednak ma swoje blaski i cienie. Manowska często musi mierzyć się z pytaniami dotyczącymi jej prywatności i komentować np., dlaczego dotąd nie ma męża i dzieci. Prezenterka odpowiada stanowczo, że to indywidualna sprawa i jej prywatne decyzje nie powinny być przedmiotem tak dużego zainteresowania.

Niemniej u lubianej prezenterki nieraz doszukiwano się już obrączki czy donoszono o jej poważnych związkach. Marta jednak konsekwentnie trzyma prywatę z dala od blasku fleszy.

Mimo to przyjaciołom z programów zdarzyło się wygadać, że jest szczęśliwie zakochana w tajemniczym Adamie, pracującym w ekipie realizatorskiej przy programach Manowskiej. Parę łączą wspólne zainteresowania i pasja, a dodatkowo jest na tyle lubiana, że bohaterowie show chętnie zapraszają ja na wesela i inne ważne dla nich uroczystości.

Ostatnimi czasy jednak pojawiły się doniesienia, że para przechodziła kryzys. Wszystko przez pandemię, która rozdzieliła zakochanych na kilka tygodni. Ba, w kuluarach plotkowano nawet, że para się rozstała.

W rzeczywistości jednak okazało się, że wrócili do siebie po rozłące, a nieporozumienia poszły w niepamięć. Manowska wyciągnęła lekcje i pielęgnuje związek. Zwłaszcza że jak sama twierdzi, nie jest najłatwiejszą osobą.

- Nie jest łatwo ze mną żyć. Umiem pójść na kompromis, ale wiele razy tego nie sprawdzałam, bo stawało na moim. Jestem osobą wierną, uczciwą, tylko potrzebuję dużo wolności, przestrzeni dla siebie. I ciszy - cytuje Manowską "Na żywo".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także