Marta Manowska poprowadzi nowy program TVP. "8 wspaniałych" już wiosną

Marta Manowska poprowadzi nowy program TVP. "8 wspaniałych" już wiosną
Źródło zdjęć: © East News

26.12.2019 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska będzie prowadzić nowy program TVP "8 wspaniałych", w którym wezmą udział samotni mężczyźni w wieku ok. 40 lat. Premiera show ma odbyć się wiosną 2020 r.

TVP aktualnie pracuje nad nowym programem, którego prowadzącą zostanie Marta Manowska. To będzie 4. show prowadzącej w Telewizji Polskiej. Dotychczas mogliśmy ją widzieć w "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior".

TVP ma wiosną wypuścić program "8 wspaniałych", w którym wezmą udział mężczyźni w wieku 38-49 lat. Muszą jednak spełnić kilka warunków. Nie mogą być obecnie w żadnej trwałej relacji z kobietami, muszą mieć dystans do siebie, poczucie humoru i chcieć przeżyć przygodę życia.

"Masz około czterdziestu, czterdziestu paru lat, chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność u kobiet, poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy czy rozprawić się z własną nieśmiałością? A może chcesz udowodnić znajomym lub tej Jedynej, że jesteś prawdziwym facetem z krwi i kości?" - czytamy w ogłoszeniu programu.

Trwają obecnie castingi do programu. Zgłoszenia można wysyłać do 12 stycznia 2020 r. na adres 8wspanialych@tvp.pl. Trzeba wysłać krótki film o podać podstawowe informacje o sobie. Zdjęcia do "8 wspaniałych" zaplanowano na styczeń i luty 2020 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także