Marta Manowska publicznie wyznała miłość. Za zdjęciem z przyjacielem kryje się dramat

Marta Manowska ma wielkie serce. Prezenterka angażuje się w działalność charytatywną
Marta Manowska ma wielkie serce. Prezenterka angażuje się w działalność charytatywną
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

29.04.2022 19:54, aktual.: 30.04.2022 09:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życie uczuciowe Marty Manowskiej to pilnie strzeżona tajemnica. Ostatnio gwiazda TVP publicznie wyznała miłość mężczyźnie, publikując ich wspólne zdjęcie. Za fotografią nie kryje się jednak historia miłosna, a wielki dramat.

Marta Manowska od lat łączy w pary uczestników programów TVP - "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości", ale o jej życiu uczuciowym wiadomo niewiele. Gwiazda TVP pilnie strzeże swoje prywatności. Niedawno pochwaliła się jednak na Instagramie zdjęciem z przyjacielem Natanielem, któremu - z wzajemnością - wyznała uczucie.

"Kocham cię przyjacielu. Uwielbiam, jak się śmiejesz" - napisała. Próżno jednak w tej historii szukać szczęśliwego zakończenia. Choć obydwoje na zdjęciach śmieją się szeroko, 19-letni Nataniel na co dzień zmaga się z chorobą nowotworową.

Niestety, jak poinformował ostatnio w swoich mediach społecznościowych, przeżywa nawrót choroby, a ta wymaga od pacjenta nie tylko wielkiej woli walki, ale też ogromnych środków finansowych.

Przyjaciel Marty Manowskiej pieniądze na leczenie zbiera m.in. za pośrednictwem internetowych zbiórek, a prezenterka TVP sama zachęcała jakiś czas temu na swoim profilu do wpłat na jego rzecz. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda telewizji ma wielkie serce i udziela się charytatywnie.

Szczególnym wsparciem Manowska otacza dzieci i pacjentów chorych na raka. Po wybuchu wojny w Ukrainie wspólnie z Fundacją Herosi organizowała przyjazd do Polski małych pacjentów onkologicznych.

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify oraz w aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także