Trwa ładowanie...
dl1b7oz

Marta Manowska na wakacjach w bikini. Zdjęcie robi wrażenie

Marta Manowska podzieliła się zdjęciem z wakacji, które zrobiło spore wrażenie na fanach. Trudno się dziwić, prezenterka wygląda rewelacyjnie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska pojechała na egzotyczne wakacje
Marta Manowska pojechała na egzotyczne wakacje (ONS.pl)
dl1b7oz

Szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" wystartowała z impetem. Wydaje się, że powrót opowieści o mieszkańcach polskich wsi na ekrany wzbudził taki sam entuzjazm u fanów programu, jak u samej prowadzącej.

Marta Manowska już przy poprzednich edycjach zdążyła przyzwyczaić widzów, że na jej profilach w mediach społecznościowych mogą swobodnie dyskutować na temat kolejnych bohaterów i ich wyborów w programie. Ba, sama się w tych dyskusjach niejednokrotnie udzielała. Tak jest i tym razem, tym bardziej, że już zaznaczyła, że jest ciekawa wrażeń i odczuć, jakie wywołują wśród fanów nowi uczestnicy.

Zobacz wideo: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

dl1b7oz

Tak więc jak przy poprzednich edycjach, stopniowo zaczyna wprowadzać fanów w świat bohaterów hitowego show TVP. I robi to we właściwy dla siebie, niepozbawiony humoru i uroku sposób. Bo wątki dotyczące programu potrafi wpleść nawet… w relacje z egzotycznych podróży.

Tym razem jednak fani prezenterki mogli zapomnieć o dyskutowaniu na temat rolników. Zdecydowanie większą uwagę przykuło zdjęcie, jakim zdecydowała się podzielić. Fanom, których uzbierało się już ponad 100 tys., postanowiła zrobić niespodziankę. Niespodziankę, bo widok Marty Manowskiej w bikini w mediach społecznościowych jest dość rzadki.

dl1b7oz

Prezenterka nieczęsto dzieli się zdjęciami, na których eksponuje swoje ciało. Od czasu do czasu robi wyjątek i szybko zbiera komplementy. Nic dziwnego - adoratorów jej urody nie brakuje. A ona sama może się pochwalić naprawdę imponującą sylwetką. Zdjęcie w ukwieconym bikini jest tego najlepszym przykładem. "Jesteś śliczna", "pięknie wyglądasz", "piękna figura", piszą. Trudno nie zgodzić się z komplementującymi ją internautami – w takiej odsłonie wygląda naprawdę pięknie!

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz