Trwa ładowanie...
d2lf8kk

Marta Manowska mówi, że rolnicy mogą być atrakcyjni

Marta Manowska już od kilku lat prowadzi pogram "Rolnik szuka żony". Cieszy się, że show burzy stereotypowy obraz polskiego rolnika.
Share
Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony"
Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony"Źródło: kadr z programu
d2lf8kk

Rolnik nie kojarzy się powszechnie z osobą, która dba o wygląd. Nie kojarzy się też z wykształceniem. Ciężka praca, którą wykonuje i odosobnienie na roli sprawiają, że wyobrażamy sobie go jako prostego człowieka, który raczej nosi się wygodnie, a o estetykę nie dba. Tymczasem w "Rolnik szuka żony" widzimy, że jest inaczej.

- Kiedyś z założenia odmawialiśmy rolnikowi intelektu, seksapilu i zapominaliśmy o tym, że to ludzie, którzy tak naprawdę mają wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Teraz to podejście się zmieniło. Pokazujemy na antenie atrakcyjne pary, które kochają się, mają dzieci, budują razem domy. Bardzo się cieszę, że dzięki naszemu programowi trochę odczarowaliśmy postać rolnika – powiedziała w rozmowie z "Faktem" Manowska.

Rolnicy w jej programie bywają atrakcyjni: - To już nie jest dla Polaków tylko człowiek w kaloszach, który całymi dniami pracuje na polu. Owszem, to również część jego życia, ale wciąż ma cechy, które dla kobiet są seksowne: wiedzę, inteligencję, wygląd, zasób słów, podejście do kultury.

d2lf8kk

Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2lf8kk

Podziel się opinią

Share
d2lf8kk
d2lf8kk