Po aferze Daukszewicz nie wróci na antenę. Zastąpi go znany kabareciarz

Krzysztof Daukszewicz nie pojawia się już w "Szkle kontaktowym"
Krzysztof Daukszewicz nie pojawia się już w "Szkle kontaktowym"
Źródło zdjęć: © Facebook
oprac. KBS

03.06.2023 13:26, aktual.: 03.06.2023 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mariusz Kałamaga popularność zdobył jako lider kabaretu Łowcy.B. Dziś pracuje jako prezenter radiowy w RMF FM. Brał też udział w programie "Taniec z gwiazdami", a w 2021 r. prowadził program "Fort Boyard". Teraz można oglądać go w "Szkle kontaktowym" TVN24.

1 czerwca Mariusz Kałamaga zadebiutował w roli współprowadzącego programu "Szkło kontaktowe". Po jego występie nie zabrakło głosów, że zastąpił Krzysztofa Daukszewicza, który ostatnio wywołał aferę na antenie. Teraz okazuje się, że Kałamaga dołączył do programu na stałe.

Tomasz Sianecki, który partnerował mu na ekranie, skomentował tę sprawę w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. - Był to eksperyment ze strony pana Mariusza i naszej. Wypadł całkiem dobrze. Myślę, że jest wola kontynuacji tego z obu stron - powiedział.

Sianecki zdradził, że Kałamaga nie zastąpi Daukszewicza.: - Decyzja o udziale Mariusza Kałamagi zapadła w kwietniu - powiedział i dodał, że z Krzysztofem Daukszewiczem "dali sobie czas na odpoczynek".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przypomnijmy, że podczas wydania "Szkła kontaktowego" z 15 maja Krzysztof Daukszewicz i Tomasz Sianecki chcieli napiętnować wypowiedzi polityków Zjednoczonej Prawicy, w których wyśmiewają osoby transpłciowe. W pewnym momencie na ekranie pojawił się Piotr Jacoń, który miał zapowiedzieć swój program. - A jakiej płci on dzisiaj jest? - wypalił Daukszewicz, co wywołało wymowną reakcję Jaconia.

Daukszewicz się zreflektował, gdy na ekranie były już napisy końcowe. Satyryk powiedział do Sianeckiego przy włączonych mikrofonach: "Chyba pier...em głupotę". "Żart" Daukszewicza wywołał ogromne oburzenie i choć satyryk twierdził później, że Jacoń przyjął jego przeprosiny, to prezenter TVN24 zaprzeczył tej wersji wydarzeń.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat kontrowersje wokół "Małej syrenki", rozprawiamy o strajku scenarzystów i filmach dokumentalnych oraz zdradzamy, jakich letnich premier kinowych nie możemy się doczekać. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (177)
Zobacz także