Maria Wiktoria Wałęsa lata temu zniknęła z show-biznesu. Tak teraz wygląda

Maria Wiktoria Wałęsa wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" w 2006 r.
Maria Wiktoria Wałęsa wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" w 2006 r.
Źródło zdjęć: © AKPA
Magdalena Sawicka

16.08.2022 18:13, aktual.: 16.08.2022 20:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córka Lecha Wałęsy rozpoczęła podbój show-biznesu od udziału w "Tańcu z gwiazdami" w 2006 r. Po intensywnych latach w blasku fleszy postanowiła odciąć się od celebryckiego życia i zniknęła z salonów. Tak dziś wygląda Maria Wiktoria Wałęsa.

Kilka lat temu Maria Wiktoria Wałęsa zdzierała podeszwy na czerwonych dywanach i aspirowała na pierwszoligową celebrytkę brylującą na pierwszych stronach kolorowych gazet. I faktycznie, jej sen o popularności się ziścił. Niestety, tylko na chwilę. Bo zanim kariera córki Lecha Wałęsy rozkręciła się na dobre, zdążyła się już skończyć. Dlaczego?

Córkę prezydenta RP wyraźnie ciągnęło do show-biznesu. Często pojawiała się na salonach, była stałym gościem w programach śniadaniowych i chętne udzielała wywiadów. Jednak tak naprawdę media zaczęły się nią interesować po tym, jak Maria Wiktoria Wałęsa wzięła udział w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami" w 2006 r.

  • Maria Wiktoria Wałęsa i Paweł Godek w 4. edycji "Tańca z gwiazdami"
  • Maria Wiktoria Wałęsa w 2006 r.
  • Szpagat córki prezydenta
[1/3] Maria Wiktoria Wałęsa i Paweł Godek w 4. edycji "Tańca z gwiazdami"Źródło zdjęć: © Licencjodawca

Przed laty w "Tańcu z gwiazdami" występowały naprawdę głośne nazwiska. W edycji, w której pojawiła się Maria Wiktoria Wałęsa, można było oglądać także: Kingę Rusin, Joannę Liszowską, Michała Milowicza czy Kaję Paschalską. Córce Lecha Wałęsy partnerował Paweł Godek. Ostatecznie zajęli 7. miejsce.

Rasowa celebrytka

Po "Tańcu z gwiazdami" Maria Wiktoria Wałęsa zyskała nie tylko sławę, ale i wieloletnią medialną przyjaźń z Edytą Herbuś. Z czasem zaczęła być nieco kontrowersyjną postacią. Wszystko przez to, że córka prezydenta zaczęła sporo imprezować, a obecność paparazzich kompletnie jej w tym nie przeszkadzała.

  • Maria Wiktoria Wałęsa na imprezie  "Playboya" w 2013 r.
  • Z Edytą Herbuś na pokazie mody w 2009 r.
[1/2] Maria Wiktoria Wałęsa na imprezie "Playboya" w 2013 r.Źródło zdjęć: © AKPA

Maria Wiktoria Wałęsa próbowała też swoich sił w biznesie. Kilka lat temu założyła firmę, która wypożyczała stroje na imprezy celebrytom. Pomysł okazał się jednak porażką. Okazało się też, że kobieta nie prowadziła sprawozdań finansowych swojej firmy. Wpędziło to ją w gigantyczne długi. Były prezydent był bliski załamania, gdy okazało się, że musi zapłacić za córkę grzywnę.

Z dala od show-biznesu

Dziś Maria Wiktoria Wałęsa jest w szczęśliwym związku. Nie do końca wiadomo czym zapomniana celebrytka zajmuje się zawodowo, ale dosyć często jeździ ze swoim partnerem na wakacje blisko natury. Kiedyś brylowała w blasku fleszy, dziś woli spokojne życie.

Maria Wiktoria Wałęsa w 2020 r.
Maria Wiktoria Wałęsa w 2020 r.© Instagram

Od czasów celebryckiego szaleństwa z Edytą Herbuś minęły lata. Maria Wiktoria Wałęsa zmieniła nie tylko styl życia, ale i wizerunek. Zrezygnowała z krzykliwego makijażu i postawiła na naturalny wygląd. Do zdjęć, którymi dzieli się w mediach społecznościowych, pozuje naturalna. Dziś ma 40 lat, a wciąż może pochwalić się młodzieńczą urodą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także