Marek Kalita i Aleksandra Popławska wzięli sekretny ślub? Są ze sobą od ponad 20 lat

Marek Kalita i Aleksandra Popławska są ze sobą od lat
Marek Kalita i Aleksandra Popławska są ze sobą od lat
Źródło zdjęć: © AKPA

06.09.2023 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marek Kalita i Aleksandra Popławska są zgraną parą, która przez dwie dekady ani myślała o ślubie. Zakochani twierdzili, że go nie potrzebują. Według jednego z magazynów ostatnio zmienili zdanie i wreszcie są małżeństwem. Nie zdecydowali się jednak na uroczystość kościelną, a cywilną.

Kalita i Popławska poznali się 23 lata temu. On od jakiegoś czasu grał w Teatrze Rozmaitości w Warszawie, ona dopiero dołączyła do ekipy. Podobno aktor imponował dużo młodszej koleżance, która dopiero co skończyła studia. Dzieliło ich aż 18 lat, jednak uczuciu, które ich połączyło, nie dało się zaprzeczyć.

Szybko stało się jasne, że pomiędzy tą dwójką iskrzy. Stworzyli udany związek, a w 2005 r. przywitali na świecie córkę. Choć mijały lata, aktorzy unikali tematu ślubu. A jeśli byli pytani o małżeństwo, odpowiadali, że nie potrzebują papierka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Może w przyszłości się zdecyduję, bo jestem w długoletnim związku partnerskim i nie mówię "nie". Ciągle się zastanawiam - mówiła Popławska niemal rok temu.

Wygląda na to, że ta chwila wreszcie nadeszła. Aktorka powiedziała "tak"?

- Ich ślub odbył się 26 sierpnia w wielkim sekrecie. Aleksandra i Marek chcieli bowiem zachować prywatność. Uroczystość zorganizowali w swoim domu, do którego przybył urzędnik stanu cywilnego - zdradził informator "Rewii". Ma nim być znajoma aktorskiej pary.

Według magazynu ślub odbył się więc w Puszczy Kampinowskiej, gdzie zakochani mają własne lokum. Najpierw doszło do cywilnej uroczystości, a następnie do małego wesela, w którym udział wzięli tylko najbliżsi nowożeńców. Na pewno nie zabrakło na nim 18-letniej Antoniny, córki Kality i Popławskiej.

Marek Kalita ma także córkę z poprzedniego związku. Natalia Kalita jest aktorką.

Popławska i Kalita w 2016 r.
Popławska i Kalita w 2016 r.© AKPA

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" wplątujemy się w "Ukrytą sieć", wracamy do szokującego procesu "Depp kontra Heard" oraz ponownie zasiadamy do kanapkowej uczty w "The Bear". Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także