Trwa ładowanie...
d48vzjq
d48vzjq

Marcelina Zawadzka poprowadzi program "Dendżer" w TVN Turbo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d48vzjq

Zdobywczyni tytułu Miss Polonia, znana z zamiłowania do sportów ekstremalnych, została współprowadzącą program "Dendżer" na antenie TVN Turbo. Wraz z Arkadiuszem Klichem w niecodzienny sposób będzie sprawdzać działanie urządzeń codziennego użytku. Para spróbuje między innymi przygotować sok w pralce oraz napompować oponę samochodową dezodorantem. Jak podkreśla Marcelina Zawadzka niektóre eksperymenty będą nie tylko szalone, lecz także niebezpieczne.

- Jestem tam taka, jaka lubię być, rozwalam różne rzeczy, nie zdradzę jak, bo to zobaczycie w programie. Pomagam Arkowi przy wybuchach, niewybuchach, przy farbach. Robimy tam przeróżne rzeczy - mówi Marcelina Zawadzka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

d48vzjq

Arkadiusz Klich i Marcelina Zawadzka przeprowadzą w programie "Dendżer" wiele ciekawych doświadczeń i przetestują urządzenia codziennego użytku w niekonwencjonalny sposób. Wszystko po to, aby udowodnić, że przedmioty te mogą mieć zupełnie inne zastosowanie.

- Program ten ma za zadanie pokazać, że niektóre rzeczy mogą być też użyte w innym celu. Na przykład pralka może być sokowirówką, deska do prasowania może być deską do pływania. Tam nie boimy się ognia, szybkości, prędkości, wody, fajerwerków, niczego - zapewnia Marcelina Zawadzka.

Gwiazda znana jest z zamiłowania do sportów ekstremalnych, głównie motoryzacyjnych i wodnych. Jej pasją jest drifting, wakeboarding i kitesurfing. W najbliższym czasie planuje kupno motoru. Udział w programie zaspokaja jej apetyt na niecodzienne doznania. Dzięki niemu może też pokazać swoją drugą, bardziej drapieżną naturę, którą jak sama przyznaje, bardzo lubi. Marcelina Zawadzka uczestniczy jednocześnie w show telewizji Polsat "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami", w którym partneruje jej Rafał Maserak.

- Przyznam, że niczego się nie boję, może czasami nie jest to takie dobre. Na przykład teraz w "Tańcu z Gwiazdami" podnoszę Rafała, a on mówi: "Marcel, musisz być bardziej zwiewna, taka delikatna". Na co odpowiadam: "Aha, no dobra, to teraz jest ta rola". Staram się być bardziej delikatna, ale bardzo dobrze odnajduję w innej roli, w programie "Dendżer". Fantastycznie dogaduję się z Arkiem Klichem i robimy sobie niesamowite żarty - mówi Marcelina Zawadzka.

Gwiazda ma nadzieję, że "Dendżer" przyciągnie przed telewizory także kobiety. Marcelina Zawadzka ma już za sobą doświadczenie telewizyjne. W 2014 roku prowadziła program w telewizji Fox Life "Projektanci na start".

d48vzjq

Podziel się opinią

Share
d48vzjq
d48vzjq