Trwa ładowanie...
d2urw78

Manuela Gretkowska o materiale TVP Info na swój temat. "Po co się z motłochem niespełna rozumu użerać?"

Pisarka padła ofiarą prześmiewczego materiału reporterki Telewizji Polskiej. Twierdzi, że nie dotyka jej kolejny atak ze strony stacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Manuela Gretkowska
Manuela Gretkowska (East News)
d2urw78

W programie #Jedziemydalej na antenie TVP Info dziennikarka Ksenia Kodymowska udała się na warszawskie Okęcie, aby spytać przypadkowych podróżnych o to, czy na lotnisku widzieli Manuelę Gretkowską. Pisarka tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich zadeklarowała wyprowadzkę z kraju.

W materiale pojawiły się też nazwiska Krystyny Jandy oraz Tomasza Lisa, którzy również dumali nad emigracją. Jednak to Manuela Gretkowska była głównym obiektem prześmiewczego reportażu. Jak przyznaje w rozmowie z WP, Telewizja Polska nie pierwszy raz kpi sobie z niej, ale ona nie zamierza wchodzić z nimi w dyskusję.

- Głupot nie komentuję, bo jest to robienie echa debilizmowi, który cieknie z mediów rządowych. Nie wiem, dlaczego ludzie myślący mają się zniżać do tego poziomu - mówi Manuela Gretkowska.

Pisarka nie zamierza też wystąpić na drogę prawną z ośmieszającą ją stacją.

d2urw78

- Przed wojną było mówione, że nie pojedynkuje się z ludźmi niehonorowymi, tak samo uważam, że procesowanie się z ludźmi tego typu nie ma sensu. Nie będę dyskutowała z każdym idiotą na ulicy, z każdym wariatem. Szkoda życia. Jestem pisarką, robię to co robię, Janda robi teatr, po co się z motłochem niespełna rozumu użerać? - powiedziała w rozmowie z WP.

Manuela Gretkowska jest pisarką, felietonistką, scenarzystą. Była założycielką Partii Kobiet, która przestała istnieć w 2016 r. Autorka powieści m.in. "Polka", "Europejka", "Sceny z życia pozamałżeńskiego", "Kabaret metafizyczny". Niedawno ukazał się jej przewodnik "Wenecja. Miasto, któremu się powodzi".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2urw78

Podziel się opinią

Share

d2urw78

d2urw78