Trwa ładowanie...

"Mali Giganci": znamy opiekunów drużyn w 2. edycji programu!

Share
"Mali Giganci": znamy opiekunów drużyn w 2. edycji programu!
Źródło: AKPA
du0jvu5

Mimo że "Mali Giganci" byli ostro krytykowani przez gwiazdy (więcej na ten temat: "Mali Giganci" - wielka krytyka)
, cieszyli się bardzo wysoką oglądalnością - średnio 3,38 milionów widzów. Nic więc dziwnego, że zadowolony z wyników TVN postanowił pójść za ciosem i przygotować na wiosenną ramówkę kolejną edycję show.

Od kilku tygodni trwają spekulacje na temat tego, kto tym razem zgodzi się zaopiekować małymi uczestnikami i poprowadzić drużyny do zwycięstwa. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji trenerami byli: Aneta Todorczuk-Perchuć ("Czadersi"), Ula Chincz ("Supermocni"), Natalia Lesz ("Tytani"), Czesław Mozil ("Gang Olafa"), Olivier Janiak ("Wymiatacze") oraz Piotr Rubik ("Klika Rubika"), który wraz ze swoimi utalentowanymi podopiecznymi zwyciężył w finałowym odcinku. Komu uda się powtórzyć sukces ekipy kompozytora?

W 2. edycji, zgodnie z regulaminem programu, zobaczymy zupełnie nowe gwiazdy. Tym razem to Anna Dereszowska, Sonia Bohosiewicz, Magda Mołek, Grzegorz Hyży, Kuba Wesołowski oraz Marcin Perchuć wezmą pod swoje skrzydła najmłodszych tancerzy i wokalistów. Jurorzy (Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki) oraz prowadzący (Filip Chajzer) mają pozostać bez zmian. Program powróci na antenę TVN 20 lutego br. (sobota) o godz. 20:00. Będziecie oglądać?

(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)

Edward Miszczak o show z dziećmi: "Nic tak nie oczyszcza oczodołów jak łzy"

du0jvu5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du0jvu5
du0jvu5