Talent Show"Mali Giganci": znamy opiekunów drużyn w 2. edycji programu!

"Mali Giganci": znamy opiekunów drużyn w 2. edycji programu!

"Mali Giganci": znamy opiekunów drużyn w 2. edycji programu!
Źródło zdjęć: © AKPA

18.01.2016 12:22, aktual.: 18.01.2016 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo że "Mali Giganci" byli ostro krytykowani przez gwiazdy (więcej na ten temat: "Mali Giganci" - wielka krytyka)
, cieszyli się bardzo wysoką oglądalnością - średnio 3,38 milionów widzów. Nic więc dziwnego, że zadowolony z wyników TVN postanowił pójść za ciosem i przygotować na wiosenną ramówkę kolejną edycję show.

Od kilku tygodni trwają spekulacje na temat tego, kto tym razem zgodzi się zaopiekować małymi uczestnikami i poprowadzić drużyny do zwycięstwa. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji trenerami byli: Aneta Todorczuk-Perchuć ("Czadersi"), Ula Chincz ("Supermocni"), Natalia Lesz ("Tytani"), Czesław Mozil ("Gang Olafa"), Olivier Janiak ("Wymiatacze") oraz Piotr Rubik ("Klika Rubika"), który wraz ze swoimi utalentowanymi podopiecznymi zwyciężył w finałowym odcinku. Komu uda się powtórzyć sukces ekipy kompozytora?

W 2. edycji, zgodnie z regulaminem programu, zobaczymy zupełnie nowe gwiazdy. Tym razem to Anna Dereszowska, Sonia Bohosiewicz, Magda Mołek, Grzegorz Hyży, Kuba Wesołowski oraz Marcin Perchuć wezmą pod swoje skrzydła najmłodszych tancerzy i wokalistów. Jurorzy (Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki) oraz prowadzący (Filip Chajzer) mają pozostać bez zmian. Program powróci na antenę TVN 20 lutego br. (sobota) o godz. 20:00. Będziecie oglądać?

Obraz
© (fot. ONS.pl)
Obraz
© (fot. Eastnews)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także