Trwa ładowanie...
d2g83qs

"Mali Giganci": Jarosław Bieniuk nową gwiazdą TVN?

Były piłkarz i partner zmarłej dwa lata temu Anny Przybylskiej być może pojawi się w wiosennej edycji hitu TVN. Jak podaje "Fakt", producenci show kuszą Bieniuka i jest spora szansa, że uda im się przekonać gwiazdora. Podobno specjalnie dla niego została przygotowana pewna rola.
Share
"Mali Giganci": Jarosław Bieniuk nową gwiazdą TVN?
Źródło: ONS.pl
d2g83qs

Bieniuk zawsze był lubiany przez media. Po śmierci Ani, nie mógł sobie pozwolić na długą żałobę. Dla dobra dzieci szybko wpadł w wir zawodowych obowiązków. Obecnie jest działaczem Lechii Gdańsk i przedsiębiorcą. Producenci programu chcą wykorzystać jego niemalejąca popularność.

Według tabloidu Jarek otrzymał już kokretną propozycję - miałby zostać kapitanem jednej z drużyn. – Umowa nie jest jeszcze podpisana, ale rozmowy są bardzo zaawansowane – powiedział informator "Faktu".

Jarosław Bieniuk AKPA
Jarosław BieniukŹródło: AKPA

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Katarzynę Bujakiewicz zastąpi Sonia Bohosiewicz. Jak widać, produkcja show zamierza wprowadzić całkowitą rewolucję w obsadzie programu. Nowe odcinki, trzeciego sezonu pojawią się dopiero wiosną przyszłego roku.

jarosław bieniuk newspix.pl
jarosław bieniukŹródło: newspix.pl, Fot: newspix.pl
Jarosław Bieniuk ONS.pl
Jarosław BieniukŹródło: ONS.pl

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d2g83qs

Get the look

d2g83qs

Podziel się opinią

Share
d2g83qs
d2g83qs