Trwa ładowanie...
30-11-2016 11:00

"Mali Giganci": Sonia Bohosiewicz zastąpi Katarzynę Bujakiewicz w jury programu

Produkcja "Małych Gigantów" zrezygnowała z dalszej współpracy z Katarzyną Bujakiewicz. Jej miejsce w show TVN zajmie Sonia Bohosiewicz.

"Mali Giganci": Sonia Bohosiewicz zastąpi Katarzynę Bujakiewicz w jury programuŹródło: AKPA
dnugnxu

Już na wiosnę 2017 roku na antenę TVN powróci kolejna edycja programu "Mali Giganci". Widzowie muszą się jednak przygotować na kilka niespodzianek. Jedną z nich jest zmiana w składzie jurorów. W 3. edycji zabraknie Katarzyny Bujakiewicz. Tę informację potwierdziła menadżerka aktorki.

- To prawda. Kasia przez dwa lata była jurorką w programie "Mali Giganci". Jest z dotychczasowej współpracy zadowolona. Przy tej edycji producent zdecydował się jednak na zmianę, polegającą na odświeżeniu składu jury i zmianę jednego jego członka - powiedziała Izabela Ziemińska w rozmowie z jednym z portali.

- To była decyzja producentów. Według nich, Kasia była zbyt spokojna i stonowana, a przez to czasem nudna, a show potrzebuje energii. Teraz szukają osoby z temperamentem podobnym do pozostałej dwójki jurorów - dodał anonimowy informator "Faktu".

dnugnxu

Jak udało nam się dowiedzieć, miejsce Bujakiewicz za stołem jurorskim zajmie Sonia Bohosiewicz. Aktorka wydaje się być idealną kandydatką na to miejsce, bowiem sama jest mamą dwóch synów. Warto też przypomnieć, że gwiazda była opiekunką jednej z drużyn w 2. edycji "Małych Gigantów" (zajęła 3. miejsce). Ale to nie koniec niespodzianek. Wiemy również, że rola trenera jednej z dziecięcych ekip przypadnie w udziale Agustinowi Egurroli. Będzie oglądać?

Zobacz także: Anna Dereszowska broni "Małych Gigantów": "Nikogo do niczego się nie zmusza"

dnugnxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnugnxu