Trwa ładowanie...
dfqm1my

"Mali Giganci": Sonia Bohosiewicz zastąpi Katarzynę Bujakiewicz w jury programu

Produkcja "Małych Gigantów" zrezygnowała z dalszej współpracy z Katarzyną Bujakiewicz. Jej miejsce w show TVN zajmie Sonia Bohosiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mali Giganci": Sonia Bohosiewicz zastąpi Katarzynę Bujakiewicz w jury programu
(AKPA)
dfqm1my

Już na wiosnę 2017 roku na antenę TVN powróci kolejna edycja programu "Mali Giganci". Widzowie muszą się jednak przygotować na kilka niespodzianek. Jedną z nich jest zmiana w składzie jurorów. W 3. edycji zabraknie Katarzyny Bujakiewicz. Tę informację potwierdziła menadżerka aktorki.

- To prawda. Kasia przez dwa lata była jurorką w programie "Mali Giganci". Jest z dotychczasowej współpracy zadowolona. Przy tej edycji producent zdecydował się jednak na zmianę, polegającą na odświeżeniu składu jury i zmianę jednego jego członka - powiedziała Izabela Ziemińska w rozmowie z jednym z portali.

- To była decyzja producentów. Według nich, Kasia była zbyt spokojna i stonowana, a przez to czasem nudna, a show potrzebuje energii. Teraz szukają osoby z temperamentem podobnym do pozostałej dwójki jurorów - dodał anonimowy informator "Faktu".

dfqm1my

Jak udało nam się dowiedzieć, miejsce Bujakiewicz za stołem jurorskim zajmie Sonia Bohosiewicz. Aktorka wydaje się być idealną kandydatką na to miejsce, bowiem sama jest mamą dwóch synów. Warto też przypomnieć, że gwiazda była opiekunką jednej z drużyn w 2. edycji "Małych Gigantów" (zajęła 3. miejsce). Ale to nie koniec niespodzianek. Wiemy również, że rola trenera jednej z dziecięcych ekip przypadnie w udziale Agustinowi Egurroli. Będzie oglądać?

Zobacz także: Anna Dereszowska broni "Małych Gigantów": "Nikogo do niczego się nie zmusza"

dfqm1my

Podziel się opinią

Share
dfqm1my
dfqm1my