Trwa ładowanie...

Małgosia z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. "Wyglądałam zupełnie inaczej"

Małgosia z "Rolnik szuka żony" zmieniła się nie poznania. Celebrytka pokazała zdjęcie sprzed 3 lat.

Share
Małgosia z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. "Wyglądałam zupełnie inaczej"
Źródło: Youtube.com
d2x1zzb

Program "Rolnik szuka żony" jest prawdziwym fenomenem. Format, w którym rolnicy poszukują miłości, ma miliony wiernych fanów. Już niebawem na antenę trafi kolejna edycja hitowego show. Jedną z najbarwniejszych uczestniczek poprzedniej odsłony show była Małgosia, która próbowała znaleźć szczęście u boku Jana. Niestety, okazało się, że nie ma dla nich wspólnej przyszłości. Co więcej, w finałowym odcinku widzowie mogli zobaczyć, że rolnik nie szczędzi przykrych komentarzy pod adresem kobiety, która wcześniej próbował adorować.

Gosia jednak nie zraziła się miłosnym niepowodzeniem. Wciąż jest otwarta i ufna w stosunku do ludzi. Bohaterka programu skrupulatnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym zamieszcza wiele motywujących treści. Ostatnio pochwaliła się fankom, jaką metamorfozę przeszła na przestrzeni ostatnich trzech lat.

- 2016 / 2019. Tylko trzy lata różnicy, a widzę u siebie wielkie zmiany, przecież nawet rok temu wyglądałam zupełnie inaczej. W środku też się rozmieniało a raczej poukładało. Wystarczyło zaufać sobie, otworzyć się na zmiany i działać; myślę że cdn... - napisała Gosia na Instagramie.

Można zauważyć, że celebrytka zmieniła fryzurę, styl ubierania się oraz zrzuciła kilka kilogramów. Jesteście pod wrażeniem jej metamorfozy?

d2x1zzb

Podziel się opinią

Share
d2x1zzb
d2x1zzb