Trwa ładowanie...

Małgorzatę i Pawła połączył program "Rolnik szuka żony". Na najnowszym zdjęciu zachwycają

Okazuje się, że "Rolnik szuka żony" to nie tylko świetna rozrywka dla telewidzów, ale także szansa na znalezienie prawdziwej miłości. Doskonałym przykładem na to jest Małgorzata i Paweł, którzy poznali się w show TVP i… są razem do dzisiaj.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Poznali się w programie "Rolnik szuka żony".
Poznali się w programie "Rolnik szuka żony".Źródło: Facebook.com
dhxkpgq

Małgorzata Sienkiewicz pojawiła się w programie "Rolnik szuka żony", aby odnaleźć drugą połówkę. Już na samym początku Paweł Borysewicz wpadł jej w oko. Ich relacja w trakcie programu rozwijała się - w końcu rolniczka postanowiła wybrać Pawła i iść razem z nim przez życie.

I choć nie każdy wierzy w "misję" programów telewizyjnych tego rodzaju, patrząc na Gosię i Pawła można zmienić zdanie. Po zakończeniu "Rolnika" szczęśliwy wybranek wrócił do Polski (wcześniej mieszkał i pracował w Szwecji) i postanowił wspierać Małgorzatę w prowadzeniu gospodarstwa. Wspólnymi siłami rozwijają swoją działalność, a ich relacja, z tego co widać, rozwinęła się w doskonałym kierunku. Na każdej płaszczyźnie.

Na najnowszym zdjęciu para pozuje tuż przed weselem, na które się wybierali. Zarówno Gosia i jej partner prezentują się doskonale. Rolniczka w pięknej, zwiewnej sukience w kwieciste wzory, a Paweł w modnym garniturze. Zdaje się, że miłość między nimi kwitnie. Tego samego zdania są internauci. "Wyglądacie fenomenalnie! Klasa i styl", "Cudownie", "Bardzo miło było Was oglądać razem. Momentami myślałam, że mój telewizor stanie w płomieniach, tak iskrzyło. Po programie odbieram Cię jako aktywną, pracowitą, silną i mądrą kobietę, do naśladowania i życzę Wam jak najlepiej" – czytamy w komentarzach.

Trudno się nie zgodzić z komentarzami internautów. Rolnicza para prezentuje się świetnie.

dhxkpgq
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dhxkpgq

Podziel się opinią

Share
dhxkpgq
dhxkpgq