300 tysięcy? Małgorzata Rozenek wyśmiała tę kwotę

Małgorzata Rozenek skomentowała doniesienia na temat trzystutysięcznej gaży. Wyśmiała przypisywaną jej przez tabloidy kwotę
Małgorzata Rozenek skomentowała doniesienia na temat trzystutysięcznej gaży. Wyśmiała przypisywaną jej przez tabloidy kwotę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

03.04.2022 19:07, aktual.: 03.04.2022 21:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu jeden z tabloidów ujawnił kwotę, na jaką rzekomo opiewa najnowszy reklamowy kontrakt Małgorzaty Rozenek. Gwiazda TVN wymownie skomentowała te doniesienia w rozmowie z jednym z portali.

O współpracy Małgorzaty Rozenek z jedną z sieci sklepów AGD jako pierwszy napisał "Super Express". Według informacji gazety, gospodyni programu "Projekt Lady" nie tylko zarobi na tym kontrakcie 300 tys. złotych, ale i "wygryzła" inną gwiazdę stacji, Joannę Krupę.

Serwis Pomponik postanowił sprawdzić te rewelacje u źródeł, wprost pytając żonę Radosława Majdana o to, czy podana suma na pewno jest prawdziwa. Celebrytka na kwotę 300 tys. złotych zareagowała śmiechem, wymownie komentując doniesienia "Super Expressu" w rozmowie z reporterem wspomnianego serwisu.

- Za 300 tysięcy to ja nie wstaję z łóżka - stwierdziła pół żartem, pół serio Rozenek, a po chwili dodała, że doniesienia kolorowej prasy rzadko kiedy są zgodne z prawdą. Na uwagę reportera Pomponika, że podana kwota najprawdopodobniej jest zaniżona, celebrytka odparła twierdząco: - I to jak!

Warto podkreślić, że wielkie kampanie reklamowe to tylko jedno z licznych źródeł dochodu Małgorzaty Rozenek. Gwiazda od jakiegoś czasu rozwija także swoją własną biznesową działalność. Jest właścicielką odzieżowej marki, która została ostatnio nagrodzona statuetką "Lider przyszłości" na czwartej Gali Biznesu organizowanej przez "CEO magazine". Swoim sukcesem gwiazda TVN pochwaliła w sieci, podkreślając, że jej marka została doceniona za rozwój i "budującą się stabilność na rynku".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także