Trwa ładowanie...
d1quij5

Małgorzata Rozenek: dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

Share
d1quij5

Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których zdaniem Małgorzaty Rozenek dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety. Pierwszy odcinek nowego sezonu na antenie TVN już 1 września.

- Piąty sezon moim zdaniem jest najlepszym sezonem. Te emocje są naprawdę ekstremalne. Jest bardzo wiele radości, bardzo wiele płaczu, bardzo wiele wściekłości, zrezygnowania - takie życie w pigułce. Ten program naprawdę pokazuje, jak zróżnicowane potrafi być ludzkie życie, bo o tym jest - mówi Małgorzata Rozenek w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

d1quij5

W piątym sezonie Małgorzata Rozenek udowodni, że przyczyną bałaganu mogą być złe relacje panujące w rodzinie. Perfekcyjna pani domu będzie próbowała przekonać uczestników, że sprzątanie mieszkania i dbanie o nie może zbliżać domowników. Z tej okazji w programie pojawi się nieco więcej mężczyzn niż w poprzednich sezonach. Jak twierdzi Małgorzata Rozenek, za dom odpowiada każdy jego mieszkaniec, niezależnie od płci.

- Dużo trudniej nauczyć kobiety, bo mężczyźni są zadaniowcami. Jeżeli dostają zadanie do wykonania, to robią wszystko, żeby je zrealizować. Nie szukają wymówek, tylko biorą się do pracy i swoje cele osiągają. Najważniejsze jednak jest to, żeby rozbudzić w człowieku potrzebę do tej zmiany. Jeżeli ona jest, to chęci zawsze się znajdą - mówi Małgorzata Rozenek.

W każdym odcinku programu pojawia się dwóch uczestników. Dotychczas były to zarówno samotne matki, właścicielki dużych posiadłości, kawalerowie, jak i wdowiec samotnie wychowujący małego synka.

- Każdy z bohaterów zostaje w mojej pamięci i każdy z bohaterów jest wyjątkowy. Ludzi, których wybieramy do nas do programu, to osoby z niesamowitymi historiami. Naprawdę zachęcam do oglądania. Jeżeli chcecie się Państwo pośmiać, wzruszyć, jeżeli chcecie zobaczyć ekstremalne bałagany, to to jest właśnie program dla was - mówi Małgorzata Rozenek.

d1quij5

"Perfekcyjnej pani domu" to reality show emitowany w stacji TVN na licencji brytyjskiego programu „The Perfect Housewife with Anthea Turner”. Pierwszy odcinek został wyemitowany na antenie TVN Style w 2012 roku. Wysoka oglądalność sprawiła, że od drugiego sezonu program został przeniesiony do głównej stacji TVN. Program był nominowany do nagrody Telekamery 2013 w kategorii program rozrywkowy/ teleturniej. Pierwszy odcinek nowego sezonu na antenie TVN zostanie wyemitowany 1 września o godzinie 22:30.

d1quij5

Podziel się opinią

Share
d1quij5
d1quij5