Małgorzata Ostrowska-Królikowska dołączyła do "Tańca z gwiazdami". Nie wszystkim to się podoba

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © Kapif

22.01.2024 15:21, aktual.: 22.01.2024 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Ostrowska-Królikowska stała u boku syna Antoniego w najtrudniejszych dla niego chwilach, kiedy wychodziły na jaw kolejne skandalizujące szczegóły z jego osobistego życia. Z tego powodu niektórzy widzowie wręcz lodowato przyjęli serialową Grażynkę z "Klanu" w "Tańcu z gwiazdami".

"Taniec z gwiazdami" powróci na antenę Polsatu, po półtorarocznej przerwie, 3 marca. Ze starego składu sędziowskiego ostała się tylko Iwona Pavlović, a w nowej edycji dołączą do niej: aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak oraz choreograf Tomasz Wygoda. Na parkiecie pojawią się m.in. Maciej Musiał, Roksana Węgiel i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Gwiazda "Klanu" jest żoną zmarłego w 2020 r. Pawła Królikowskiego. Małżeństwo doczekało się pięciorga dzieci, w tym najstarszego i cieszącego się największym zainteresowaniem publicznym Antoniego. Media regularnie rozpisują się o jego głośnych związkach, w tym z Joanną Opozdą, którą miał zostawić w ciąży dla sąsiadki. Dodatkową kością niezgody między obojgiem są obecnie alimenty na syna. NIedawno wiele mówiono również o wyroku skazującym dla aktora za jazdę samochodem pod wpływem marihuany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Od początku Antoni Królikowski mógł liczyć na wsparcie mamy. Wiele kontrowersji wywołały jej życzenia dla syna z okazji 33. urodzin, w których napisała, aby "żył pięknie i budował dobro".

"No, buduje dobro jak się patrzy, współczuję pani" - skomentowała internautka.

"Proszę się zająć sobą, nie potrzebuję współczucia. Mam nadzieję, że zbuduje" - odpowiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Teraz te nieprzyjazne emocje wokół aktorki odżyły przy okazji ogłoszenia jej startu w "Tańcu z gwiazdami".

"Nie powinno się promować takich osób. Zwłaszcza po sytuacjach z synem tej pani", "Trzeba zarobić na wybryki syna i ocieplić wizerunek", "Myślę sobie, jeśli dzięki temu zarobi na alimenty za syna, to niech tańczy do finału", "Mam tylko nadzieję, że synka na widowni nie uświadczymy. Sama pani Małgosia bardzo pozytywna" - czytamy w komentarzach internautów.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad serialem "Forst" z Borysem Szycem, omawiamy ostatni film Nicolasa Cage'a, a także pochylamy się nad "The Curse" czyli najbardziej niezręczną produkcją ostatnich lat. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także