Małgorzata Opczowska znika z "PNŚ". Prezenterka podała powód

Małgorzata Opczowska znika z "Pytania na śniadanie"
Małgorzata Opczowska znika z "Pytania na śniadanie"
Źródło zdjęć: © fot. Kapif

06.07.2023 08:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Opczowska to jedna z największych gwiazd TVP. Widzowie nie zobaczą jej jednak w "Pytaniu na śniadanie" przez dłuższy czas. Prezenterka poinformowała na Instagramie o powodach swojej nieobecności.

Małgorzata Opczowska pod koniec 2020 r. została współprowadzącą "Pytania na śniadanie". Choć wcześniej dała się poznać widzom TVP Info, gdzie prowadziła m.in. program "Studio Polska", to jednak dostanie pracy w popularnej śniadaniówce było dla 34-latki sporym przełomem w karierze.

W przypadku "Pytania na śniadanie" głośno było ostatnio o odejściu "Łukasza Nowickiego". Prezenter stwierdził, że po 13 latach chce poświęcić się bardziej rodzinie. Teraz okazuje się, że ze śniadaniówki TVP znika także Opczowska. Jednak nie chodzi o rezygnację z pracy. Kobieta poinformowała w środę 5 lipca na swoim Instagramie, że potrzebuje przerwy od pracy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kochani! Wakacje! Zaczynam urlop, znikam na dłuższą chwilę , by nabrać jeszcze większej energii do działania. Do zobaczenia!!! Duuuużo słońca wam życzę! EDIT: Kochani, dziękuję za zainteresowanie. W @pytanienasniadanie spotkamy się pod koniec lipca" - czytamy. 

Przypomnijmy, że prywatnie Opczowska związana jest z o 23 lata starszym od siebie Jackiem Łęskim, prezenterem z TVP. Para wzięła ślub w 2021 r. Jej pierwsze małżeństwo rozpadło się po 9 latach. Owocem tego związku jest dziś 8-letni dziś Maks. Rozstanie z mężem mocno ją zabolało. Jak sama stwierdziła, "nikt przecież nie idzie do ołtarza z myślą, że to nie jest na zawsze".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także