Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym serialu TVN. Na planie czekały ją luksusy

Edward Miszczak zaproponował Małgorzacie Kożuchowskiej rolę w kolejnym dużym projekcie. Jako pierwszoligowa gwiazda, aktorka może liczyć na wiele udogodnień.

Share
Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym serialu TVN. Na planie czekały ją luksusy
Źródło: East News
dcwtk69

Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia w czołówce najpopularniejszych polskich gwiazd. O tym, że aktorka ma rzesze oddanych fanów, dobrze wiedzą producenci filmowi i szefowie stacji telewizyjnych. Chętnie angażują Kożuchowską do swoich projektów, bo współpraca z nią to nie tylko gwarancja profesjonalizmu, ale też medialnego rozgłosu. Nie umknęło to uwadze Edwarda Miszczaka, który jest szefem programowym TVN. Zaproponował Małgosi rolę w nowym serialowym hicie pt. "Motyw". Gwiazda zagra panią detektyw!

Odkąd Kożuchowska związała się agencją PR, której szefem jest sam Lewandowski, może być pewna, że jej managerka wynegocjuje dla niej najlepsze warunki. Nic dziwnego, że na planie serialu sensacyjnego czekały na nią luksusy. W przerwach miedzy scenami aktorka wypoczywa w przestronnym kamperze, w którym znajduje się salonik z kuchnią, łazienka i sypialnia z wielkim, małżeńskim łożem.

- Siedzę sobie w swoim kamperze i czekam na wejście na plan. Czasy się jednak zmieniły, bo pamiętam, że jeszcze parę lat temu aktor siedział na zewnątrz. Jeśli dźwiękowiec go wpuścił do swojego samochodu, to się ogrzał. A jeśli nie, to stał i marzł. To są zmiany na dobre. Doceniam to i jestem wdzięczna losowi, że to w taką stronę poszło - mówiła gwiazda w filmiku, który opublikowała na Instagramie.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Warto podkreślić, że nie wszyscy aktorzy mogą liczyć na takie udogodnienia. Jak donosi "Super Express", Kożuchowska jest jednym z wyjątków.

- Nie wszyscy artyści na planie "Motywu" mają swoje kampery. Mniejsze gwiazdy nadal siedzą na zewnątrz - zdradził w rozmowie z tabloidem jeden z pracowników TVN.

dcwtk69

Podziel się opinią

Share
dcwtk69
dcwtk69