Trwa ładowanie...
d38j9ho

Małgorzata Kożuchowska chce fortunę za wystąpienie w "Koronie królów"

Twórcy serialu TVP chętnie widzieliby w jednej z ról Małgorzatę Kożuchowską. Na przeszkodzie mogą stanąć jej wygórowane oczekiwania finansowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kożuchowska może liczyć na gwiazdorskie stawki
Kożuchowska może liczyć na gwiazdorskie stawki (East News, Fot: East News)
d38j9ho

Serial "Korona królów" bardzo szybko zyskał wielu fanów. Twórcy planują nakręcić przynajmniej dwie kolejne transze produkcji, tym razem opowiadające o losach Jagiellonów. Trwają poszukiwana aktorki, która wcieliłaby się w królową Bonę. W kuluarach mówi się, że idealna do tej roli byłaby Małgorzata Kożuchowska. Nie podjęto jednak ostatecznej decyzji.

- Mamy nadzieję, że świetna oglądalność serialu przekona aktorkę, aby zagrała – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" osoba z produkcji.

Atmosferę podgrzewa fakt, że producentka serialu, Ilona Łepkowska, rzekomo miała być skonfliktowana z Kożuchowską. Panie poznały się na planie "M jak miłość" i zakończyły współprace w nie najlepszych stosunkach. Łepkowska nie wyklucza jednak udziału aktorki w "Koronie królów".

– Nie mówię "nie". Myślę, że Małgosia Kożuchowska z powodzeniem mogłaby zagrać rolę Bony. Teraz jednak skupiamy się na poszukiwaniach aktorki, która zagra królową Jadwigę – powiedziała producentka w rozmowie z tabloidem.

d38j9ho

Problemem mogą okazać się pieniądze. W "Koronie królów” aktorzy nie zarabiają kroci. Kożuchowska mogłaby liczyć i tak na zaskakująco wysoką stawkę w granicach 5–8 tys. za dzień zdjęciowy. Jednak aktorka, która podpisała ostatnio kontrakt z agencją managerską Roberta Lewandowskiego, nie opuszcza swojego apartamentu za mniej niż 10 tys. zł. za dzień.

Myślicie, że da się przekonać?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d38j9ho

Podziel się opinią

Share
d38j9ho
d38j9ho