Trwa ładowanie...
ycipk-3ksbzz

Małgorzata Kożuchowska w mini na planie "Top Model". Fani komentują: "Proszę się nie schylać"

Małgorzata Kożuchowska zagości w jury najnowszego sezonu programu "Top Model". Gwiazda podzieliła się zdjęciem z planu, na którym pozuje w bardzo krótkiej spódniczce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska zachwyca fanów w krótkiej spódniczce.
Małgorzata Kożuchowska zachwyca fanów w krótkiej spódniczce. (East News)
ycipk-3ksbzz

Małgorzata Kożuchowska wielokrotnie udowodniła, że na czerwonym dywanie nie ma sobie równych. Aktorka jest jedną z najbardziej szykownych gwiazd w Polsce. Jej nowe zdjęcie na Instagramie zdaje się to tylko potwierdzać.

Aktorka będzie jednym z gościnnych jurorów nowego sezonu "Top Model". Zdjęcia do programu trwają od dawna, o czym regularnie przypomina nam ciężarna Joanna Krupa, umieszczając w sieci fotki z planu. Podobną fotografią pochwaliła się ostatnio Małgorzata Kożuchowska. Widzimy, jak aktorka stoi w dobrze nam znanym studiu. Wzrok przyciąga stylizacja gwiazdy, która jest ubrana w bardzo krótką spódniczkę.

48-letnia Kożuchowska dobrze wie, że uwaga internautów spocznie na jej długich, zgrabnych nogach i zawczasu pisze: "Przesadziłam jakieś 5 cm i... lubię to. #actress #brave #show #razkoziesmierc #jury #panel #competition #fashion #legs #highheels".

ycipk-3ksbzz

Fanom spodobała się odważna stylizacja aktorki, w komentarzach czytamy: "Z takimi nogami 5 cm więcej było by grzechem", "I super! Piękne nogi należy pokazywać", "Jest cudnie, uroda piękna i figura idealna. Pozdrawiam najseksowniejszą polską aktorkę".

Jedna z internautek dała Małgorzacie Kożuchowskiej cenną radę: "Fantastyczny outfit, ale proszę się nie schylać".

Na post zareagowali również znani i lubiani: Patryk Vega, Viola Piekut oraz Beata Ścibakówna.

ycipk-3ksbzz

Jak podoba Wam się Kożuchowska w takim wydaniu?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ksbzz

ycipk-3ksbzz
ycipk-3ksbzz