Trwa ładowanie...

"Malanowski i partnerzy": serial znika z anteny Polsatu. Co zamiast hitu?

Po blisko 7 latach z anteny znika serial "Malanowski i partnerzy". Tym samym z ekranem żegna się słynny telewizyjny porucznik - Bronisław Cieślak. Jaką produkcję będzie można oglądać zamiast dotychczasowego hitu?
Share
"Malanowski i partnerzy": serial znika z anteny Polsatu. Co zamiast hitu?
Źródło: AKPA
d2kphlf

"Malanowski i partnerzy" to serial dokumentalno-fabularny (docu-crime), którego głównymi bohaterami jest trójka detektywów, wspólnie rozwiązujących różnorodne sprawy kryminalne. Na antenie Polsatu wyemitowano w sumie 16 sezonów serii. Kolejne odcinki produkcji emitowane były od poniedziałku do piątku o godz. 16:30.

Jak możemy dowiedzieć się z serwisu wirtualnemedia.pl, po definitywnej rezygnacji z dalszej realizacji hitu postawiono na nowy serial paradokumentalny. "Na ratunek 112" przedstawi blaski i cienie pracy dyspozytorów Centrum Powiadamiania Ratunkowego. To jednak nie jedyna nowość w ramówce Polsatu.

Drugą premierową tego typu produkcją są "Gliniarze". W każdym odcinku widzowie mogą śledzić losy funkcjonariuszy stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji. Paradokumentalny serial pokazywany jest od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

d2kphlf

Sprawdź aktualny program telewizyjny

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz o powrocie do zawodu

   AKPA
Źródło: AKPA
   AKPA
Źródło: AKPA
d2kphlf

Podziel się opinią

Share
d2kphlf
d2kphlf