Trwa ładowanie...
d4d45le

Mała Ania z "Warsaw Shore" pokazała zdjęcie sprzed sześciu lat. Różnica jest kolosalna

Mała Ania w "Warsaw Shore" pojawiła się już w pierwszym odcinku. Widzowie mieli o niej różne opinie, ale nie ulega wątpliwości, że zdobyła duże grono fanów. Sporo jednak zmieniło się od emisji początkowych odcinków programu. Celebrytka nie przypomina siebie sprzed lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mała Ania pokazała swoją przemianę.
Mała Ania pokazała swoją przemianę. (Facebook.com, Fot: @AniaMalaWarsawShoreMTV)
d4d45le

W "Warsaw Shore" znana była jako rozrywkowa, lubiąca wypić, czasem agresywna dziewczyna. Mała Ania była weteranką programu i przez kilka lat stanowiła niejako jego symbol. Niedawno ogłosiła, że jej przygoda z show dobiegła końca, a życie, jakie prezentowała na Instagramie, zaczęło wyglądać na naprawdę ustabilizowane. Poważny związek, spokojne weekendy - i choć tak to teraz wygląda, Ania wie, jak sprawić, by wciąż o niej mówiono. Z uwagi na fakt, że najczęściej komentowane są jej ingerencje w wygląd, Mała postanowiła dodać zdjęcie z początków jej kariery.

"6 lat, jak ten czas leci. Kilka „litrów” kwasu temu" – napisała w opisie do zdjęcia. Fani szybko podzielili się na tych, którzy są zachwyceni przemianą, jak i na tych, którzy woleliby widzieć celebrytkę w zupełnie naturalnej wersji. Mała Ania spotkała się w komentarzach również z zarzutem pod tytułem: "dobrze, że chociaż się przyznałaś do tego kwasu". Trzeba jednak przyznać, że Aleksandrzak nigdy się z tym akurat nie ukrywała.

   Instagram.com
(Instagram.com)

A Waszym zdaniem Mała Ania lepiej wygląda teraz czy może wolicie wersję sprzed sześciu lat?

d4d45le

Podziel się opinią

Share
d4d45le
d4d45le