Trwa ładowanie...
d1t1uk8

Mała Ania z "Warsaw Shore" pilnuje tajemnicy. Nie chce zdradzić, kim jest jej facet

Mała Ania z "Warsaw Shore" dotychczas dosyć chętnie chwaliła się podbojami miłosnymi. Jej aktualny związek zostaje jednak owiany tajemnicą. Fani domyślają się jednak, kim jest facet celebrytki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mała Ania nie chwali się ukochanym.
Mała Ania nie chwali się ukochanym. (ONS.pl)
d1t1uk8

Mała Ania, czyli Anna Aleksandrzak, już w "Warsaw Shore" pokazała, że jest dosyć kochliwa. Poza programem również nie zwalniała tempa - chętnie pokazywała się w towarzystwie mężczyzn. Dotychczas jednak bardzo chętnie pokazywała swoich ukochanych i nie miała z tym żadnego problemu. Aktualnie coś natomiast uległo zmianie - Mała jest w związku, ale twarzy partnera nie pokazuje w swoich social mediach.

Na instagramowym profilu Anny Aleksandrzak pojawiło się zdjęcie z ukochanym. Mała nie tylko nie pokazuje twarzy partnera, ale również nie zdradza nawet jego imienia. Mała musi się jednak liczyć z tym, że dociekliwi internauci znajdą wszystko i będą w stanie go wyśledzić. Tak też się stało, jednak celebrytka zachowuje kamienną twarz odpowiadając na dziesiątki komentarzy o podobnej treści. Podziękowała też swoim znajomym za pomoc w dotrzymywaniu tajemnicy. Wśród jej obserwatorów nie jest jednak sekretem, że ów tajemniczy mężczyzna jest sportowcem, któremu Ania bardzo często dopinguje z najlepszych miejsc.

Jak myślicie, kim jest ukochany Małej?

d1t1uk8

Podziel się opinią

Share

d1t1uk8

d1t1uk8