Trwa ładowanie...

Maja Ostaszewska o konflikcie z Małgorzatą Kożuchowską. Jak skomentowała tę plotkę?

Portale plotkarskie pisały ostatnio dużo na temat relacji dwóch aktorek. W rozmowie z naszym reporterem, Maja Ostaszewska zdradziła, co o tym sądzi.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46dqnn
d46dqnn

Kożuchowska i Ostaszewska grały siostry w serialu TVN "Druga Szansa", jednak Maja musiała zrezygnować z roli. Pojawiły się plotki, że Małgorzata, która ma duży wpływ na scenariusz produkcji, nie może znieść konkurencji koleżanki. Ta z kolei miała mieć dość grania drugich skrzypiec. Maja dostała główną rolę w nowym serialu "Diagnoza" i dzięki temu miała wyjść z cienia Kożuchowskiej. Jak odniosła się do tego sama Ostaszewska?

Okazuje się, że konfliktu nigdy nie było. Obie aktorki długo się znają i bardzo lubią.

Małgorzata Kożuchowska ONS.pl
Małgorzata Kożuchowska Źródło: ONS.pl

-To przykre, że ludzi bardziej interesuje to, co jest negatywne, od tego, co pozytywne. Prawdą jest, że jako osoba publiczna, uprawiająca ten zawód od 20 lat, wielokrotnie czytałam przekłamane informacje na swój temat. Dorabiano mi również konflikty, których nie było. Pamiętam, że po "Pitbullu" też pisano o moim konflikcie z jedną z aktorek, który był kompletnie wyssany z palca - wyznała aktorka.

d46dqnn

Dlaczego w takim razie nie będzie już grała w serialu z Małgorzatą Kożuchowską? Zdradziła to naszemu reporterowi. Koniecznie zobaczcie wideo.

Zobacz też: Maja Ostaszewska o atmosferze na planie "Diagnozy"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46dqnn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46dqnn