Nowy serial medyczny TVN. W roli głównej Maja Ostaszewska

Ruszają zdjęcia do nowego serialu TVN "Diagnoza", w którym główną rolę zagra Maja Ostaszewska. Będzie to medyczny serial proceduralny z zamkniętymi historiami pacjentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska (East News)

Główną bohaterką serialu jest Anna (w tej roli Maja Ostaszewska), która po wypadku samochodowym w bardzo ciężkim stanie zostaje przyjęta do szpitala na Śląsku. Kobieta traci pamięć i nie wie, kim jest ani w jakich okolicznościach trafiła na oddział ratunkowy. Bohaterką opiekują się przystojni śląscy lekarze, których zagrają Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w odzyskaniu pamięci pomoże jej postać grana przez Magdalenę Popławską.

Według ustaleń portalu, "Diagnoza" będzie medycznym serialem proceduralnym. W każdym odcinku widzowie poznają historię choroby innego pacjenta. Będą to jednoodcinkowe, zamknięte opowieści, tak jak w telewizyjnym hicie "Dr House”. W role lekarzy i personelu medycznego wcielą się m.in. Adam Woronowicz, Anna Smołowik, Beata Ścibakówna, Michał Czernecki, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz oraz Antoni Królikowski. Prace na planie "Diagnozy" ruszają w czwartek i będą odbywały się m.in. w Warszawie i Rybniku. 13-odcinkowy serial trafi na antenę TVN już jesienią. Produkcja będzie emitowana raz w tygodniu, a odcinki mają trwać około 40 minut. Nie wiadomo jeszcze, w jakim dniu i paśmie pojawi się nowa produkcja.

Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke. Scenariusz stworzył team scenarzystów pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz. Odcinki wyreżyserują Xawery Żuławski i Łukasz Palkowski. Na planie pracować będą także m.in. Dagmara Bończyk (kierownik produkcji), Tomasz Naumiuk (zdjęcia), Barbara Ostapowicz (scenografia) i Dorota Williams (kostiumy).

Facebook.com
Podziel się
Maja Ostaszewska East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.