Trwa ładowanie...

"Magiel towarzyski" po 11 latach znika z anteny. Co dalej z Karoliną Korwin-Piotrowską?

Prowadząca show-biznesowy program TVN Style poinformowała widzów, że wkrótce jej format zniknie z anteny.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Korwin-PiotrowskaŹródło: ONS.pl
dx3475e

"Magiel towarzyski" zadebiutował na antenie TVN Style 15 kwietnia 2006 roku. Od pierwszego odcinka prowadzącą była Karolina Korwin-Piotrowska (do czerwca 2014 roku dzieliła tę rolę z Tomaszem Kinem). Niestety, jak poinformowała sama prezenterka, program wkrótce znika z anteny.

- Po 10 latach, w trakcie których zyskałam wiele fajnych znajomości, poznałam wielu inspirujących i pięknych ludzi, ale także celebryci odbierali mi prawo do nazywania siebie dziennikarzem, kobietą, wyzywali od ście.., kur... i gów.., najbrzydszych polskich dziennikarek, zamykamy program, który zmienił podejście do szołbiznesu w Polsce, czyli #magieltowarzyski - napisała dziennikarka na swoim profilu na Facebooku.
Informację tę potwierdza również Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN ds. kanałów tematycznych.

- Mieliśmy niedosyt, że nie możemy robić "Magla towarzyskiego" na żywo, z dnia na dzień, kiedy dzieją się opisywane tam wydarzenia. W dobie smartfonów i łatwego dostępu do wiedzy plotkarskiej program emitowany raz w tygodniu był opóźniony. Zdecydowaliśmy zatem, że trzeba zrobić coś nowego. Karolina jest świetnym analitykiem i ma ogromną wiedzę medialną, którą chcemy wykorzystać - wyjaśniła decyzję stacji w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.
Na razie nie wiadomo, jaki dokładnie los czeka dziennikarkę. Pewnym jest jednak, że nie rozstaje się ze swoją rodzimą stacją. W tej chwili TVN Style pracuje nad nowym programem, który na antenę ma trafić już jesienią 2017 roku, a jego gospodynią ma być właśnie Korwin-Piotrowska. Jak podała Łupina, format ma być poświęcony zupełnie innej tematyce niż "Magiel towarzyski".

dx3475e

- Trzeba zejść ze sceny niepokonanym. Nie ukrywam, że już od jakiegoś czasu walczyłam o zmiany w swoim życiu zawodowym i się udało. Nie porzucę show-biznesu, nie zostawię tego do końca - podsumowała w rozmowie z "Vivą!".
Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dx3475e

Podziel się opinią

Share
dx3475e
dx3475e