Trwa ładowanie...
d2uib5p

Magiel towarzyski

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Program, w którym dwójka dziennikarzy - Karolina Korwin - Piotrowska oraz Tomasz Kin dokonują subiektywnego przeglądu, oceny polskiego świata show-biznesu, branży rozrywkowej, świata mediów i polityki.

Program ukazuje się na antenie TVN Style od 2006 roku. Show opiera się na przeglądzie kolorowej prasy, z której dziennikarze wyciągają co ciekawsze sprawy, o których później dyskutują, również między sobą. Przyznają klapy i jedną klasę w tygodniu. Dodatkowo zajmują się także prasą zagraniczną, pokazując, że życie celebrytów w Polsce jest wciąż ubogie w porównaniu do zagranicznych gwiazd.

W programie odbywa się zawsze rozmowa z jedną z zaproszonych osób, gwiazd na konkretne, dotyczące jej tematy. Program był pionierskim przedsięwzięciem na polskim rynku telewizyjnym. Taka formuła nigdy w Polsce nie zagościła, ale prędko znalazła naśladowców w innych stacjach. "Happy Hour" oraz program "Lub czasopisma" pojawiły się po "Maglu towarzyskim".

6 września 2008 roku zmieniła się scenografia programu oraz czołówka.

Ciekawostką jest fakt, że Małgorzata Kożuchowska prawie doprowadziła do zablokowania emisji programu, gdy Kin i Korwin-Piotrowska zaczęli wypytywać ją telefonicznie o ślub. Program emitowany jest o różnych porach w TVN Style, jednak premiera ma miejsce zawsze w soboty o 21.30.

Karolina Korwin - Piotrowska i Tomasz Kin są prawdziwym postrachem gwiazd w Polsce. Piotrowska urodziła się w 1971 roku. Jest dyplomowanym historykiem sztuki Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała w Radiu Kolor. Od zawsze byłą specjalistką od filmu. W 1995 została dziennikarką Radia Zet. Przez sześć lat prowadziła takie programy, jak "Klub Radia Zet", "Filmzet", "Mniej więcej serio" i "Weekend z Radiem Zet". W latach 1994-1997prowadziła dla "Jedynki" relacje z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Od 1998 do 2001 pracowała w stacji "E!Entertainment Poland", Od 2001 do 2002 pisała w kolumnie filmowej miesięcznika "Pani". Od 2002 prowadziła autorską audycję w Radiu PiN pt. "W kinie i na kanapie", później pracowała w segmencie prasowym, by od 2006 roku rozpocząć współpracę z kanałem TVN Style. Od 2008 roku jest redaktor naczelną jednego z polskich portali rozrywkowych.

Tomasz Kin to dziennikarz radiowy i telewizyjny, który urodził się w 1979 roku. Rozpoczynał karierę dziennikarską w lokalnym radiu Leliwa. Pracował również w Radiu Kolor, ESKA oraz RMF FM. Był też gospodarzem wieczornych programów w Radiostacji pt. "Gadu gadu". Związany z Antyradiem oraz przez krótki okres jako prowadzący "Pytanie na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. Współautor książki "7 grzechów przeciw miłości"

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uib5p
d2uib5p
d2uib5p