RozrywkaMagiel Towarzyski: "Czy Węgrowska ma coś pod tą czaszką?!"

Magiel Towarzyski: "Czy Węgrowska ma coś pod tą czaszką?!"

25.03.2017 01:56, aktual.: 27.03.2017 08:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iwona Węgrowska zapowiadała się przed laty jako jedna z najbardziej obiecujących postaci polskiej sceny rozrywkowej. I fakt, piosenkarka dostarcza mnóstwo rozrywki, ale nie co raz to nowymi przebojami, a kolejnymi ekscesami w życiu prywatnym. Nie wszystkim się to podoba.

Portale plotkarskie żyły ostatnio zawirowaniami w związku Węgrowskiej, która rozstawała się i wracała do ojca swojego dziecka, Macieja Marcjanika. Niespełna miesiąc temu celebrytka poinformowała, że to koniec jej związku, by krótko potem ogłosić jednak wielki powrót. Po kilku tygodniach znów zmieniła zdanie tłumacząc, że decyzja o powrocie została podjęta zbyt pochopnie. W "Maglu Towarzyskim" życie uczuciowe Iwony wzięli pod lupę Karolina Korwin Piotrowska i jej gość - dziennikarz WP Gwiazdy, Piotr Grabarczyk.

Ona jest taką postacią, której nie mogę rozpracować. Nie wiem, czy tam jest coś pod tą czaszką, tymi włosami... Iwona jest naiwnie szczera w stosunku do mediów, fanów. Podaje swoje serce na dłoni - komentuje dziennikarz. Potem idzie do telewizji i płacze, że media nie dają jej spokoju - puentuje Korwin.

Zgadzacie się z tak ostrą opinią o kontrowersyjnej piosenkarce? Najnowszy odcinek "Magla Towarzyskiego" już dziś o 22:30 na TVN Style.

Zobacz też: Maciej Orłoś miał dość TVP. Jak radzi sobie w nowej pracy?

Obraz
© ONS.pl
Obraz
© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także