Magdalena z "Rolnik szuka żony" pokazała syna: "Mogłabym go tulić godzinami"

Magdalena z "Rolnik szuka żony" pokazała syna: "Mogłabym go tulić godzinami"
Magdalena z "Rolnik szuka żony" pokazała syna: "Mogłabym go tulić godzinami"
Źródło zdjęć: © AKPA

01.06.2021 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena i Jakub z 7. edycji "Rolnik szuka żony" od pewnego czasu przestali pokazywać się w mediach społecznościowych. Ostatecznie postanowili pochwalić się maleństwem.

Magdalena Bator wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony" głównie po to, by znaleźć partnera na całe życie. Uczestniczka show w przeszłości przeżyła poważne rozczarowanie miłosne, które finalnie zakończyło się rozwodem. Rozczarowali ją również jej wybrankowie z programu TVP - Mateusz, Paweł i Adam.

Po kilku dniach od wyjazdu chłopaków Magda sięgnęła po listy i skontaktowała się z autorem jednego z nich. Rolniczka nie miała żadnych wątpliwości, że Kuba jest właśnie tym, na którego czekała całe życie. Jakiś czas temu uczestniczka programu wyznała, że jest zakochana i czuje "motylki w brzuchu". Para bardzo szybko ustaliła plany na ich dalsze, wspólne życie.

Już przed finałowym odcinkiem programu, pojawiły się plotki o ciąży rolniczki. Jak się okazuje, nie były one bezpodstawne. W maju br. na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" poinformowano, że Magdalena i Kuba zostali rodzicami. Para w tej sprawie wciąż milczała, ale ostatecznie postanowiła pochwalić się rodzinnym zdjęciem na Instagramie. "Mogłabym patrzeć i tulić go godzinami Przepadliśmy totalnie" - czytamy.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także