Trwa ładowanie...
ycipk-4bbpeq

Magdalena Cielecka jako "Chyłka" w serialu na bazie na powieści Remigiusza Mroza

Cykl powieści Remigiusza Mroza o prawniczce Joannie Chyłce doczeka się ekranizacji. W rolę „Chyłki” wcieli się Magdalena Cielecka. Premiera serialu już na jesieni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Cielecka wcieli się w rolę Joanny Chyłki
Magdalena Cielecka wcieli się w rolę Joanny Chyłki (East News)
ycipk-4bbpeq

Remigiusz Mróz to aktualnie jeden z najbardziej płodnych polskich pisarzy. Jego książki biją rekordy sprzedaży i mają uznanie wśród setek tysięcy czytelników z całego świata.

Magdalena Cielecka jako Joanna Chyłka

Jeden z cykli jego powieści o Joannie Chyłce doczeka się swojej serialowej adaptacji. Zgodnie z wszelkimi przewidywaniami w rolę pani mecenas wcieli się Magdalena Cielecka. Aktorka bardzo często pojawiała się wśród komentarzy fanów jako najchętniej widziana odtwórczyni roli prawniczki. Z wyboru również zadowolony jest sam Remigiusz Mróz.

ycipk-4bbpeq

„Myślę, że już po pierwszym odcinku każdy będzie mógł przekonać się, że Magda Cielecka nie gra Chyłki. Ona jest Chyłką. Cieszę się ogromnie, że moja seria trafiła w dobre ręce i czuję, że mamy okazję dokonać prawdziwej rewolucji w serialowym świecie.” – oznajmia pisarz.

Autor udostępnił materiał video, w którym widzimy Magdalenę Cielecką w roli Joanny Chyłki:

Joanna Chyłka – który tom serii zostanie zekranizowany?

ycipk-4bbpeq

Nasuwa się pytanie - który tom serii zostanie poddany adaptacji? Według informacji prasowych, które podaje TVN, pierwszy sezon serialu o Joannie Chyłce ma zostać nakręcony na bazie drugiego tomu „Zaginiecie”. Tytuł roboczy serialu ma brzmieć „Chyłka – Zaginięcie”.

„Chyłka – Zaginięcie” – premiera

Zdjęcia do serialu zaczęły się we wrześniu. Premiera zaplanowana jest na listopad 2018. Odcinki będą dostępne tylko na platformie Player.pl.

ycipk-4bbpeq

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bbpeq

ycipk-4bbpeq
ycipk-4bbpeq