Trwa ładowanie...
07-08-2009 16:09

"Magda M." wraca do TVN7

"Magda M." wraca do TVN7Źródło: TVN
d3hoptp
d3hoptp

Już od połowy sierpnia na ekranach TVN7 będzie można oglądać trzecią serię niezapomnianego serialu „Magda M.”. Znów będziemy mogli śledzić zawiłe losy i życiowe rozterki młodej prawniczki i jej przyjaciół. Na pewno nie zabraknie dobrego humoru, ale też chwil wzruszenia.

„Magda M.” to serial utrzymany w lekkiej tonacji, trochę poważny, trochę zabawny. Pokazuje świat dzisiejszych 30-latków, którzy w pogoni za karierą i realizacją własnych ambicji, przystają na chwilę, aby uświadomić sobie, co jest w życiu naprawdę ważne. „Magda M.” to opowieść o relacjach międzyludzkich, o bliskości, przyjaźni, miłości, ale też o rywalizacji i walce.

Pierwszoplanowym wątkiem są losy Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego, dwojga prawników, których połączyło gorące, lecz niespełnione uczucie. Ich perypetie obserwujemy na tle losów ludzi, którzy trafiają do ich kancelarii.

Trzecia seria z pewnością dostarczy fanom serialu niezapomnianych emocji. Niespodziewany, wielomiesięczny wyjazd Piotra do Los Angeles na leczenie poważnej choroby, o której Magda nie ma pojęcia, zniszczy szczęście zakochanych. Jakby tego było mało w życiu prawniczki znów pojawi się Filip, jej miłość z czasów studenckich. Również w życiu zawodowym Magdy nastąpią pewne zmiany. Miłowicz stanie przed szansą zostania wspólniczką Bartka i Waligóry.

W trzeciej serii „Magdy M.” oprócz znanych i lubianych, pojawi się wiele nowych, ciekawych postaci, w które wcielą się m.in. Beata Tyszkiewicz, Jacek Poniedziałek, Przemysław Sadowski oraz Julia Wróblewska.

„Magda M.” już od 14 sierpnia w TVN7

d3hoptp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hoptp