Przeżywa prawdziwe katusze. Pokazała zdjęcie zza kulis show

Magda Gessler pokazała zabawne zdjęcie z planu "Kuchennych rewolucji"
Magda Gessler pokazała zabawne zdjęcie z planu "Kuchennych rewolucji"
Źródło zdjęć: © AKPA

14.03.2021 19:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie "Kuchennych rewolucji" widzieli już wiele, a jednak ostatnie zdjęcie Magdy Gessler zza kulis programu może zaskoczyć. Restauratorka przeżywa prawdziwe katusze.

Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" są z widzami już od 11 lat. Niedawno zresztą program obchodził swoje kolejne urodziny. Pierwszy odcinek kulinarnego show stacja TVN wyemitowała 6 marca 2010 roku. Choć od tego czasu Magda Gessler odwiedziła ponad 300 mniejszych i większych lokali gastronomicznych w całej Polsce, kolokwialnie mówiąc, nie przejadła się ani restauratorom, ani widzom. "Kuchenne rewolucje" od lat są jednym z najchętniej oglądalnych programów TVN. Co roku pojawiają się w ramówce i nic nie wskazuje na to, że ta sytuacja w najbliższym czasie miałaby ulec zmianie. Zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa zgłoszeń ze strony przedstawicieli gastronomi nie brakuje.

I choć mogłoby się wydawać, że widzowie "Kuchennych rewolucji" widzieli już w tym programie wszystko (płacz, kłótnie uczestników, rzucanie talerzami czy plucie fatalnym jedzeniem), to są obrazki, które wciąż potrafią zaskoczyć. Magda Gessler wrzuciła niedawno do sieci genialne zdjęcie z nagrań programu, na którym widać, jak wiele poświeceń wymaga od niej ta praca.

Na zmieszczonym na instagramowym profilu Magdy Gessler zdjęciu widać restauratorkę, która siedzi za stołem z podniesionymi rękoma. Za nadgarstki trzyma ją kolega z planu. O co chodzi? Magda Gessler przychodzi z odpowiedzią i zapewnia, że wbrew pozorom, wszystko jest w porządku.

"Na KR i tak bywało, to nie przemoc, tylko ja już nie mogłam jeść, a Nicola upierał się i nie pozwalał mi odejść ... od stołu ha ha ha" - napisała gwiazda TVN. Zdjęcie rozbawiło fanów restauratorki.

"Uwielbiam Panią Magdę 👏" - czytamy w komentarzach.

Was też rozbawiły te katusze, jakie na planie "Kuchennych rewolucji" przeżywała Magda Gessler?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także