Trwa ładowanie...
Magda Gessler

Magda Gessler ma powody do dumy. Jej kuchnia podbija podniebienia smakoszy z Hollywood

Słabość do kuchni Gessler mają, jak się okazuje, nawet największe gwiazdy, także te za oceanem. Restauratorka pochwaliła się ostatnio, że stołowały się u niej prawdziwe sławy.

Share
Magda Gessler ma powody do dumy. Jej kuchnia podbija podniebienia smakoszy z Hollywood
Źródło: East News
d2kadba

Magda Gessler funkcjonuje w mediach jako kreatorka smaku i jedna z najbardziej znanych i restauratorek. Nic dziwnego. Przez lata swojej kariery zdążyła zbudować prawdziwe kulinarne imperium, otwierając restauracje nie tylko w stolicy, ale w wielu urokliwych zakątkach polski.

W swoich lokalach zatrudnia najlepszych kucharzy i dba, by podawane w nich dania zachwycały smakiem były przygotowywane z najwyższej jakości produktów. Restauratorka często zbiera komplementy od odwiedzających ją gości za prawdziwie wyszukane potrawy. W tym od największych sław.

d2kadba

- Nigdy nie zapomnę, jak Halle Berry pocałowała mnie w rękę za kaczkę. Sharon Stone tak smakowało, że potem piła ze mną szampana w toalecie i mówiła mi wierszem na temat mojego cudownego polskiego barszczu – wyjawiła "Faktowi".

Gessler zapewnia, że siłą jej kuchni są tradycyjne dania przygotowywane z autorskim pomysłem: nie tylko kaczka czy barszcz, ale chociażby kołduny w zabajone z lubczykiem. Amatorów jej kuchni nie brakuje.

- Wszyscy ważni tego świata, jeśli byli w Warszawie, to siedzieli na kolacji właśnie u mnie w Fukierze, włącznie z królową Hiszpanii – dodała z dumą Gessler na łamach tabloidu.

Zobacz wideo: Magda Gessler: "Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji"

d2kadba

Podziel się opinią

Share
d2kadba
d2kadba