Trwa ładowanie...

Magda Gessler dokonuje zmiany w "Kuchennych rewolucjach". Dla własnej wygody i zdrowia

"Kuchenne rewolucje" już nie będą miejscem dla Magdy Gessler na jak największy szyk. Restauratorka postanowiła zrezygnować z noszenia szpilek na planie programu ze względu na własne zdrowie, bezpieczeństwo i wygodę.

Magda Gessler dokonuje zmiany w "Kuchennych rewolucjach". Dla własnej wygody i zdrowiaŹródło: ONS.pl
d2awzht
d2awzht

Magda Gessler od dekady przeprowadza w restauracjach w całej Polsce zmiany w ramach programu "Kuchenne rewolucje". Teraz jednak dojdzie do jednej zmiany w show. Wydaje się ona drobna, ale dla restauratorki okazuje się bardzo istotna.

Gessler rezygnuje ze szpilek na planie programu i będzie chodzić podczas prac wyłącznie w butach z płaską podeszwą. - Teraz chodzę i nagrywam „Kuchenne rewolucje” tylko w płaskich butach. Kuchnia to nie salony. Tak jest mi wygodniej, bo mogę szybciej reagować i nie myślę o tym, co mam na nogach. Jednak obcas zobowiązuje, kobiety chodzą na nim z dużą uwagą – tłumaczy "Faktowi".

Jest jej wygodniej, bezpieczniej w kuchni, nie ma obciążanych stawów i kręgosłupa. Przyznaje, że nie tęskni za szpilkami. - W butach, które noszę teraz i które są na płaskim obcasie i tak czuję się jak torpeda! – dodaje.

"Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler powrócą na antenę TVN w czwartek 5 marca o godz. 21:30.

d2awzht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2awzht