Trwa ładowanie...

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina udział w programie. "To dla mnie trudny, wymagający okres"

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niezwykle rzadko komentował to, co wydarzyło się w programie. Dopiero teraz, rok po udziale w show, zdecydował się podsumować te wydarzenia. "Przeszedłem swego rodzaju szkołę życia" - pisze na Instagramie.

Share
Maciej był uczestnikiem 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Maciej był uczestnikiem 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Źródło: Instagram
d1qnf90

Laura i Maciek, uczestnicy 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", zdawali się być idealnie dobrani. Można nawet było śmiało rzec, że pomiędzy tym dwojgiem zaiskrzyło już od pierwszego spotkania przed urzędnikiem stanu cywilnego. Od początku zachowywali się jak zakochani nastolatkowie, a nie obcy sobie ludzie, którzy poznali się dosłownie 5 minut wcześniej. Z czasem jednak ich relacja zaczęła się psuć i Laura powoli odsuwała się od Maćka. Dziewczyna stwierdziła, że jej mąż jest "generalnie nieobyty z kobietą". Zaczęło jej przeszkadzać też to, że małżonek, ze względu na swoją religijność, zamierza czekać z seksem aż do ślubu kościelnego. W ostatnim odcinku zażartowała nawet, że sprawa rozwodu jest już przesądzona.

Sytuacja była na tyle napięta, że małżonkowie rzeczywiście tuż po finale postanowili się rozstać. Dziś wiemy, że Laura jest szczęśliwie zakochana w innym uczestniku - Karolu. A co z Maćkiem?

"Dokładnie rok temu wziąłem udział w eksperymencie, który jak się okazało po czasie, znacząco wpłynął na moje życie. W mojej opinii w znaczącej mierze pozytywnie, był to dla mnie trudny, wymagający okres, dzięki któremu przeszedłem swego rodzaju szkołę życia, z której mam nadzieję udało mi się wyciągnąć wnioski i wprowadzić pewne zmiany w codzienności..." - napisał uczestnik na Instagramie.

d1qnf90

Choć nie zdradził, czy jego serce jest znów zajęte, wszystko wskazuje na to, że pogodził się z tym, jak potoczyły się jego losy w programie.

Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1qnf90

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qnf90
d1qnf90