Trwa ładowanie...

Maciej Kurzajewski świętuje urodziny wnuczki we Włoszech. Pokazał jej zdjęcie

Równo rok temu Maciej Kurzajewski rozpoczął nowy rozdział w życiu jako dziadek. Z tej okazji postanowił odwiedzić swoją wnuczkę, która dorasta we Włoszech. Tam świętował jej pierwsze urodziny. Fotografie z tego rodzinnego spotkania znalazły się na instagramowym koncie dziennikarza.

Maciej Kurzajewski w każdej wolnej chwili odwiedza syna i jego rodzinę we WłoszechMaciej Kurzajewski w każdej wolnej chwili odwiedza syna i jego rodzinę we WłoszechŹródło: Instagram
d3qbn8j
d3qbn8j

Maciej Kurzajewski wreszcie doświadcza spokoju po niełatwych doświadczeniach z eksżoną w tle. Jego wieloletnie małżeństwo z Pauliną Smaszcz przeszło do historii. Mimo to na zawsze połączyły ich wspólne dzieci: Franciszek, który przyszedł na świat w 1997 roku oraz Julian, który w tym roku skończy 18 lat.

Ostatnie miesiące przyniosły prezenterowi sporo radości z powodu nowej roli - został dziadkiem. Jego najstarszy syn wraz z żoną Laurą powitali na świecie córeczkę. Rodzina mieszka we Włoszech, więc dziennikarz musiał przebyć kilka tysięcy kilometrów, by odwiedzić swoją wnuczkę. Ostatnie dni spędził na podróży z partnerką po malowniczych zakątkach Rzymu, później ponownie udał się na południe Europy przy tej szczególnej okazji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kurzopki" modernizują dom! Nie zamieszkają w nim sami

Maciej Kurzajewski po raz pierwszy pokazał zdjęcie wnuczki

Były gospodarz "Pytania na śniadanie" nie żałuje zmian, które niedawno zaszły w jego karierze zawodowej. Nie jest już prowadzącym śniadaniowego show, ale będzie pojawiał się w telewizyjnych serwisach sportowych i teleturnieju "Giganci historii" na antenach TVP. Praca pracą, ale impreza urodzinowa wnuczki była dla niego priorytetem.

d3qbn8j

Maciej Kurzajewski podzielił się z internautami nowymi zdjęciami z Włoch. Tym razem pokazał urokliwe uliczki i imponujące zabytki, które zwiedzał w towarzystwie 27-letniego syna. Dumnie prowadząc wózek z dzieckiem, spacerowali razem podziwiając krajobrazy. W sieci pojawiło się także zdjęcie dziecka z koroną na głowie i napisem "Urodzinowa dziewczyna", co było dla wielu niespodzianką.

To pierwsza fotografia wnuczki, jaka została opublikowana na instagramowym profilu Kurzajewskiego. W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów i życzeń.

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

d3qbn8j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qbn8j