Trwa ładowanie...
d2uhsd9

Maciej Dowbor

Najnowsze informacje
3.0
(2 głosy)
Oceń:
d2uhsd9

Maciej Dowbor urodził się 22 grudnia 1978 w Toruniu. Jest synem prezenterki telewizyjnej, Katarzyna Dowbor. Ukończył studia dziennikarskie. Uczył się również na AWF i SGH.

Karierę medialną rozpoczął w PR.3. Polskiego Radia. Od 2001 roku był prezenterem serwisów sportowych TVN i TVN24.

W 2002 roku rozpoczął pracę w telewizyjnej "Dwójce". Początkowo jako prezenter oprawy, później jako gospodarz programu "Pytanie na śniadanie". Dla Dowbora był to jeden z lepszych okresów w pracy zawodowej. To typ programu i atmosfery, który bardzo mu się podoba, ponieważ, jak sam często powtarza, najważniejsze są dla niego programy na żywo.

Trzy lata później został twarzą Polsatu. Przez prawie rok co tydzień prowadził "Interwencję Extra" - wydanie specjalne Magazynu Reporterów Polsatu.

W Polsacie w 2005 roku prowadził także reality show "Granice strachu". Był to program o przełamywaniu barier, dla wielbicieli sportów ekstremalnych i ludzi o mocnych nerwach.

Aktualnie wraz z Maciejem Rockiem i Agnieszką Popielewicz prezentuje najważniejsze wydarzenia kulturalno-towarzyskie w programie "Się Kręci". Razem z nimi widzowie odwiedzą prestiżowe imprezy i bliżej poznają najpopularniejszych polskich aktorów i aktorki, prezenterów, dziennikarzy, ulubionych artystów i członków zespołów.

Dowbor zaśpiewał wraz z Krzysztofem Respondkiem w programie "Jak Oni Śpiewają!" i zdobył średnią punktów 6.0.

Prezenter jest zaręczony z aktorką Joanną Koroniewską. Para ma małą córeczkę, Janinkę.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uhsd9
d2uhsd9
d2uhsd9