Trwa ładowanie...
03-02-2016 15:06

"MacGyver" oficjalnie powraca na ekrany

Share
"MacGyver" oficjalnie powraca na ekranyŹródło: EastNews
d4jjuh8

Stacja CBS od jakiegoś czasu planowała powrót na antenę serialu "MacGyver". Teraz plany zostały oficjalnie potwierdzone. Początkowo będzie to tylko pilotowy odcinek nowej serii.

Kultowe seriale powracają. Widać przyczyniła się do tego tęsknota widzów, bo… oprócz "McGyvera" na ekrany w specjalnym odcinku wracają "Przyjaciele", a sześcioma odcinkami dopieścił fanów "Z Archiwum X".

Nowa seria o MacGyverze nie będzie kontynuacją ukazującego się długo serialu, ale będzie opowiadać o losach około 20-letniego głównego bohatera. Dowiemy się więc o tym, jak został zaangażowany do tajnej organizacji, gdzie wykorzystuje swój talent do rozwiązywania problemów w zmyślny, niekonwencjonalny sposób. Rozwiana zostanie także tajemnica, w jaki sposób Angus zdobył swoje niesamowite umiejętności tworzenia broni "z niczego" i znajdowania metod wyjścia z największych opresji.

d4jjuh8

Oryginalny MacGyver, w którego wcielał się Richard Dean Anderson, był tajnym agentem, który nie lubił broni i często polegał na swojej przebiegłości i poczuciu humoru. Widzowie zapamiętali go najlepiej z nietuzinkowych, spektakularnych ucieczek i zaskakujących pomysłów na wynalazki. Serial był emitowany w latach 1985-1992 i przyniósł Andersonowi ogromną popularność.

Za reżyserię pilota jest odpowiedzialny James Wan ("Piła", "Obecność", "Naznaczony", "Szybcy i Wściekli 7"). Ma zająć się także produkcją nowej serii. Scenariusz natomiast napisał R. Scott Gemmill ("Agenci NCIS: Los Angeles").

Zobacz także: "Z Archiwum X" powraca

d4jjuh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jjuh8