Trwa ładowanie...
d1akzdq

"M jak Miłość". Tomasz Dedek powraca na plan serialu po 18 latach

W "M jak Miłość" zmianom nie ma końca. Okazuje się, że po 18 latach w obsadzie znów zobaczymy znajomą twarz – do "M jak Miłość" powraca Tomasz Dedek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powrót Tomasza Dedeka do "M jak Miłość".
Powrót Tomasza Dedeka do "M jak Miłość". (ONS.pl)
d1akzdq

W obsadzie "M jak Miłość" zachodzi ostatnio sporo zmian. Niedawno dowiedzieliśmy się, że nie wszyscy bohaterowie wrócą do serialu po wakacjach. Tym razem mamy dobre wieści. Nikt nie odchodzi z serialu, więc fani mogą odetchnąć z ulgą. "M jak Miłość" świętuje powroty, bo w obsadzie znowu zawita Tomasz Dedek.

Popularny aktor do roku 2001 odgrywał rolę Roberta Kozielskiego, czyli wspólnika Krzysztofa Zduńskiego (Cezary Morawski), pierwszego męża Marysi Rogowskiej (Małgorzata Zduńska).

O powrocie Tomasza Dedeka do "M jak Miłość" dowiedzieliśmy się od Ilony Janyst, która w serialu wciela się w Anetę Kryńską. Aktorka na swoim instagramowym profilu umieściła zdjęcie z planu serialowego, na którym widać również Dedeka.

d1akzdq

Fani byli czujni: "Pan Dedek! Jeśli będzie grał czekam na odcinki niecierpliwie. Uwielbiam jako aktora!". Aktorka odpowiedziała na komentarz internautki, potwierdzając jej przypuszczenia: "Będzie! Też jestem wielką fanką, jak przeczytałam scenariusz nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście".

Jak widać, wszyscy z niecierpliwością czekają na wielki powrót Tomasza Dedeka do "M jak Miłość".

Podziel się opinią

Share

d1akzdq

d1akzdq
d1akzdq