Seriale polskieM jak miłość - Produkcja pokazała nową czołówkę. Wiemy już, kogo zabraknie jesienią

M jak miłość - Produkcja pokazała nową czołówkę. Wiemy już, kogo zabraknie jesienią

M jak miłość - Produkcja pokazała nową czołówkę. Wiemy już, kogo zabraknie jesienią
Źródło zdjęć: © Facebook.com

24.08.2018 19:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niespodzianka dla fanów "M jak miłość". Produkcja właśnie pochwaliła się nową czołówką serialu. Zabraknie w niej kilku ulubionych bohaterów, ale i pojawią się nowe twarze.

Dla wszystkich fanów śledzących losy rodziny Mostowiaków mamy dobrą nowinę. Od 27 sierpnia początek "M jak miłość" rozpoczynać się będzie od nowej czołówki. Widocznie twórcy wzięli sobie do serca uwagi widzów, którzy wielokrotnie wytykali im nieaktualne wizytówki bohaterów. Każdy fan bowiem zauważył, że obecne intro ma niewiele wspólnego z przebiegiem wydarzeń w serialu.

Najnowsza czołówka została opublikowana na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Facebooku. Z krótkiego wideo wynika, że w nowych odcinkach zabraknie nestora rodu Mostowiaków - Lucjana, w którego rolę wcielał się Witold Pyrkosz. Na próżno szukać też Andrzeja Młynarczyka (serialowego Tomka), Olgi Frycz (Ali), Kacpra Kuszewskiego (Marka)
, Tamary Arciuch (Anny), Dominiki Ostałowskiej (Marty)
, Dominiki Kluźniak (Ewy) oraz Magdaleny Walach (Agnieszki).

Obraz
© Facebook.com

Pojawił się za to m.in. nowy adorator bohaterki granej przez Barbarę Kurdej-Szatan, czyli Michał (w tej roli Paweł Deląg). W czołówce zadebiutowała też Adriana Kalska - oczywiście u boku Mikołaja Roznerskiego. W nowym intro można także dostrzec Małgorzatę Rożniatowską, czyli ekranową Zofię Kisielową. Jak wam się podobają te roszady?

Obraz
© Facebook.com
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także