Seriale polskie"M jak miłość" - nie będzie ślubu Franka i Natalii? Piotr Nerlewski odchodzi z serialu!

"M jak miłość" - nie będzie ślubu Franka i Natalii? Piotr Nerlewski odchodzi z serialu!

"M jak miłość" - nie będzie ślubu Franka i Natalii? Piotr Nerlewski odchodzi z serialu!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.09.2017 09:58, aktual.: 19.09.2017 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To może być szok dla fanów "M jak miłość". Wcielający się w postać Franka Piotr Nerlewski odszedł z serialu! Aktor poinformował o tym na swoim fanpage'u.

Nie tak dawno widzowie "M jak miłość" byli świadkami niezwykle romantycznych scen z udziałem Franka i Natalii. Chłopak postanowił w obecności rodziny Mostowiaków poprosić swoją ukochaną o rękę. Ta oczywiście przyjęła oświadczyny i wszystko wskazywało na to, że wkrótce dojdzie do głośnego serialowego ślubu. Wydarzenie to jednak stanęło pod znakiem zapytania. Wcielający się w postać Franka aktor Piotr Nerlewski poinformował właśnie, że zakończył swoją przygodę z uwielbianą przez miliony Polaków produkcją.

- Dziękuję bardzo wszystkim, którzy mnie wspierali, dziękuję produkcji, ekipie, aktorom i aktorkom, których spotkałem i miałem przyjemność z nimi grać - napisał Nerlewski w krótkim oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych. Aktor uwidocznił również zdjęcie, na którym pozuje wraz z Marcjanną Lelek i Kacprem Kuszewskim, czyli odtwórcami ról Natalii i Marka Mostowiaków.

Czy faktycznie ślub Natalii i Franka się nie odbędzie? Wszystko na to wskazuje. Na razie nie wiemy jednak, jak twórcy postanowią zakończyć udział młodego leśniczego w fabule serialu. Być może zakochani powiedzą sobie sakramentalne "tak", a następnie wyjadą? Ta teoria oznaczałaby jednak, że z "M jak miłość" musiałaby zniknąć również wspomniana Lelek. Bardziej prawdopodobny wydaje się powrót Franka do swojej byłej dziewczyny Justyny, w którą od jakiegoś czasu wciela się Olga Kalicka. Odcinki z udziałem Piotra Nerlewskiego będą emitowane jeszcze przez kilka miesięcy.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (111)
Zobacz także