"M jak miłość": Kasia Cichopek w nowej roli

"M jak miłość": Kasia Cichopek w nowej roli
Źródło zdjęć: © ONS.pl

03.02.2015 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż od lat wciela się w Kingę z "M jak miłość", nie ma zamiaru spocząć na laurach. Kasia Cichopek robi wszystko, by zerwać z wizerunkiem serialowej bohaterki. Ostatnio oglądać ją można było w epizodycznej roli w filmie "Wkręceni 2". Teraz gwiazda otrzymała kolejną propozycję występu. Poznajcie szczegóły!

Okazuje się, że już niedługo ulubienica widzów wyruszy w tournee po Polsce. Jak podaje jeden z serwisów plotkarskich, aktorka dołączyła do obsady sztuki Andrzeja Ballo w reżyserii Piotra Szwedesa "Wszystko przez judasza". Podobno zaplanowano aż 80 przedstawień. Ekranowa Zduńska wcieli się w nich w znaną aktorkę.

Przypomnijmy, że już kiedyś gwiazdę "M jak miłość" oglądać można było na scenie. Kilka lat temu wystąpiła w spektaklu "Testament cnotliwego rozpustnika", wystawianym na deskach Teatru Kamienica.

Dla Cichopek rola w przedstawieniu była ogromnym wyzwaniem, a zarazem dobrą lekcją, z której wyciągnęła wnioski.

- To są wielkie emocje, ale także olbrzymia nauka dla mnie. Sprawia mi to ogromną frajdę. Nie spodziewałam się, że tak się wkręcę - wyznała wówczas w jednym z wywiadów.

Niestety, mimo najlepszych chęci, jej występ nie przez wszystkich został przyjęty entuzjastycznie. Jak będzie tym razem? Gwiazda pokłada w nowej roli wielkie nadzieje. Ma szansę udowodnić, że rzeczywiście drzemie w niej ogromny potencjał, o który wiele osób jej nie podejrzewa.

Przy okazji jej konto powiększy się o kolejne zera. A to szczególnie dobra wiadomość dla gwiazdy. Aktorka i jej mąż, Marcin Hakiel, od pewnego czasu borykają się z poważnymi kłopotami finansowymi. Być może zastrzyk gotówki chociaż na chwilę zmniejszy nawarstwiające się kłopoty pary.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (221)
Zobacz także