Trwa ładowanie...

Już nie jest małą dziewczynką z "M jak Miłość". Niedawno skończyła 15 lat

Gabriela Raczyńska debiutowała w "M jak Miłość" i szybko stała się dziecięcą gwiazdą telewizji. Od czasu pierwszej wizyty na planie bardzo się zmieniła.

Już nie jest małą dziewczynką z "M jak Miłość". Niedawno skończyła 15 lat
d1o8xqo
d1o8xqo

Gabriela Raczyńska z dziecięcej gwiazdy wyrosła na nastoletnią aktorkę. Niedawno obchodziła 15. urodziny i dziś trudno w niej dostrzec słodką Basię z dawnych odcinków "M jak Miłość". Czy swoją przyszłość zwiążę z aktorstwem? Nie wiadomo. Ale już teraz dorobku mogłaby jej pozazdrościć niejedna starsza koleżanka po fachu.

Przypomnijmy, że rola Basi w serialu "M jak miłość" była debiutem aktorskim Gabrysi Raczyńskiej. Na planie pojawiła się jako 8-latka i szybko stała się jedną z najbardziej znanych dziecięcych gwiazd. Elokwentna dziewczynka była chętnie zatrudniana do reklam i spotów promocyjnych.

Pojawiła się m.in. w kampanii Ministerstwa Obrony Narodowej, a także akcji społecznej Komendy Głównej Policji i Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Promowała też sieć sklepów z odzieżą dla dzieci, pakiet kanałów telewizyjnych w naziemnej telewizji cyfrowej oraz... wędliny.

d1o8xqo

Poza "M jak Miłość" wystąpiła w "Drugiej szansie", "Ojcu Mateuszu", "Komisarzu Aleksie" czy serialu "Rodzinka.pl".

Obejrzyj: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d1o8xqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o8xqo