Trwa ładowanie...
M jak miłość
22-12-2011 13:36

"M jak miłość": Czy uda mu się wkupić w łaski Marii?

"M jak miłość": Czy uda mu się wkupić w łaski Marii?
d4mjq41
d4mjq41

[

]( http://www.fakt.pl )
* Bartek Świderski ogromną popularność i sympatię widzów zdobył dzięki roli geja Sebastiana w serialu "Magda M.". Tera aktor mocno miesza w telenoweli "M jak miłość".*

Gwiazdor przyznał potem, że długo nie mógł się pozbyć łatki „serialowego homoseksualisty”, dlatego w przyszłości zastanowiłby się dłużej, zanim przyjąłby taką rolę. Na szczęście w kolejnym serialu „Tylko miłość” mogliśmy go podziwiać w roli stu procentowego, przystojnego mężczyzny – Rafała Roznera.

d4mjq41

Teraz z kolei w serialu „M jak miłość” gra postać Jana – byłego, ale wciąż bardzo natarczywego ukochanego Joanny (Agnieszka Więdłocha)
. Jan to zamożny mężczyzna i prawdziwy manipulant, który zrobi wszystko, aby rozbić szczęśliwy związek Asi i Pawła (Rafał Mroczek)
.

Nie tylko zakłócił ich ślub, ale uzależnił też od siebie Laurę (Beata Rybotycka) – matkę Joasi. Wkrótce będzie próbował wkupić się w łaski Marii (Małgorzata Pieńkowska) i Artura Rogowskich (Artur Moskwa). Jan jest bowiem dobrym znajomym pana doktora. Niebawem dojdzie więc do konfrontacji. Przy jednym stole zasiądą Asia, Paweł, Maria i Artur oraz Jan. Jak zakończy się to spotkanie? Odpowiedź już w najbliższych odcinkach „M jak miłość”.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Agnieszka Wagner: Nie boję się popularności

d4mjq41

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://teleshow.wp.pl/klan-bliski-koniec-produkcji-widzowie-nie-chca-juz-go-ogladac-6026606506357889g )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )

d4mjq41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mjq41