Trwa ładowanie...

Lyric McHenry była gwiazdą reality show. Ciężarna 26-latka nie żyje

Zasłynęła w amerykańskim reality show i bardzo szybko stała się celebrytką. Współpracowała min. z Barackiem Obamą. Niedawno obchodziła 26 urodziny. Podczas imprezy przedawkowała narkotyki.

Share
Lyric McHenry była gwiazdą reality show. Ciężarna 26-latka nie żyje
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
d3tkefb

Lyric McHenry zasłynęła dzięki amerykańskiemu reality show EJNYC. Popularnością nie cieszyła się zbyt długo, bo krótko po zakończeniu emisji programu, jej "kariera" dobiegła końca. Dzisiaj znowu jest o niej głośno. Niestety, nie o takim rozgłosie marzyła.

Kiedy jej "5 minut" po udziale w reality show dobiegło końca, Lyric postanowiła zając się branżą filmową oraz skupić na życiu prywatnym. Jednak nie wszystko poszło po jej myśli.

NY Daily News donosi o śmierci Lyric McHenry. Dziewczyna została znaleziona przez nowojorskich przechodniów. 26-latka leżała na chodniku. Na miejscu pojawiła się karetka, jednak po przewiezieniu do szpitala Lyric zmarła. Jak podaje zagraniczna prasa, z raportu policji wynika, że McHenry miała przy sobie saszetkę z narkotykiem, który zażyła również poprzedniego wieczoru.

Z relacji na Instagramie Lyric wynikało, że w tragiczną noc świętowała swoje 26. urodziny. Dodatkowo dziewczyna była w 20 tygodniu ciąży. Najprawdopodobniej nikt o tym nie wiedział, nawet jej najbliższa, konserwatywna w poglądach rodzina.

d3tkefb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tkefb
d3tkefb